Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Bílý, žlutý nebo... ?

Jakou barvu golfového míčku preferujete?


  • Hlasovalo
    50

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
golfový míček.webp


Rozmáhá se nám po fermejích čím dál více takový "nešvar" (jasně, přeháním). Kde jsou ony krásné bílé míčky? :) Co vy propadli jste kouzlu barevného míčku? Nebo pěkně konzervativní bílá klasika?
 
Je mi to v zádsadě jedno. Většinou mám barevný míč jako druhý/provizi.
Teď jsem našel půlený Srixon a patování je jak diskotéka a nic pro epileptiky.
1718965634803.webp
 
Pls, kdo hlasoval, tak ještě jednou, blbě jsme tu anketu nastavil, musel jsem ji anulovat.
 
V anketě jsem hlasoval pro bílou, ale upřesním. Primárně mám rád bílou, z barevných oranžovou.
 
Bílý první, barevný provize. Červený nejsou vidět ani jako provize....
 
Barvy v tomto pořadí:
1. Bílá ( 99% ), 2. Žlutá, 3. Fotbalový míč, 4. Orange.
Ale kdyby mi někdo zaručil, že zahraju kolo v paru, tak budu hrát čímkoliv, klidně zeleným.💥🤩
 
V anketě jsem hlasoval pro bílou.
V zimě na Cros golf raději oranžovou,je lépe vidět na sněhu.
 
Teď jsem našel půlený Srixon a patování je jak diskotéka a nic pro epileptiky.
Tak to musíš máknout na patování. 🤭

Tyhle míče jsou dobré na trénink patování, pokud totiž netrefuješ míček „square", tak se pak „vlní", ale pokud ho trefíš přesně, tak jede „rovně“. Fakt perfektní zpětná vazba pro trénink 😉
 
jak jsem uz psal nedavno ve vlakne POVERY ... za me zluty nebo bily .. to je jedno ... ale rozhodnete se na prvni jamce pro jednu z nich a pak je dodrzujte ... jinak katastrofa zarucena :)
BTW: a ty puleny Srixony (ja mam oranzovo/zluty) jsou fajn na trenink na chipping greenu .. pokud tam hraje vic lidi, aspon se nemusite dohadovat, kterej je vas :cool: je to bezva vynalez, ale na hristi bych s tim asi hrat nechtel ;) je to dost schiza ;)
 
No, já jsme tedy hlasoval pro bílé míčky. Protože v poslední době hraji převážně bílým (přijde mi, že je vidím lépe a častěji než oranžové).
Ze začátku mi to bylo jedno, pak jsem dlouhou dobu preferoval oranžové Supersoft (líbí se mi ten jejich matný povrch), a tento rok převážně zase hraju bílou barvou.
Ale sem tam to měním i v průběhu hry, když se nedaří. Říká se, že by se mělo něco změnit, já měním míčky.
A jednou si ze srandy koupil fialové míčky, ty nebyly vidět ani na greenu 🤣🤣🤣
 
Jen bych připomenul jednu věc - bílá barva opticky zvětšuje předměty.
A jak známo - do větších věcí se lépe trefuje. 😉

Ale samozřejmě záleží na každém soudruhovi, co mu vyhovuje 😂
 
Jen bych připomenul jednu věc - bílá barva opticky zvětšuje předměty.
A jak známo - do větších věcí se lépe trefuje. 😉

Ale samozřejmě záleží na každém soudruhovi, co mu vyhovuje 😂
Zvětšuje? Mě přijde ten míček, jakékoliv barvy, pořád malý a pořád se mi blbě trefuje.🤣🤣🤣
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom