Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cestopis Golfové Skotsko 2024

kratas77

Nováček
Právě jsem publikoval článek: Golfové Skotsko 2024

Golfové Skotsko 2024

Cestopis  Golfové Skotsko 2024

Aktuálně probíhající turnaj The Open mi připomněl, že jsem chtěl sepsat naše zkušenosti z výletu do Skotska. Tento výlet jsme dostali od našich přítelkyň jako vánoční dárek, společně s @pecamat . Bohužel, dostali jsme pouze letenky, takže skotské poplatky jsme si museli hradit sami. Jelikož...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Z StAndrews links skupiny jste vychytali to nejtěžší ale taky nejkrásnější hřiště👍
S tou radou 2 bagů do jednoho travel case opatrně, někde v podmínkách jsem četl, že pojištěný je jeden bag, jedna sada holí, jedny boty atd… takže při ztrátě nebo velkém poničení travel case by těch ušetřených 1600 mohlo vyjít dost draho…
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf59 - Custom fitting & building Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom