Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamka Jamka 015 - Terasy Ústí nad Labem j. #5 - PAR 4

Jamka 015 - Terasy Ústí nad Labem j. #5 - PAR 4

  • Tahle jamka je pro mě oblíbená...

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jamka se mi docela líbí...

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jamka jako každá jiná...

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    5

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jamka 015 - Terasy Ústí nad Labem j. #5 - PAR 4
HCP: 8, 348/343/301/301 m


Jamka.webp

Foto: Vlastní archiv

usti_jamka_05.gif

Rovný par 4, který se směrem ke greenu nebezpečně zužuje. První ránu hrajte spíše na umístění míčku než na délku. Snažte se hrát doprava, jinak vám mohou ve výhledu překážet větve stromů vystupující z vodní překážky. Čím blíž jste greenu, tím je jamka užší, proto neriskujte, a když si na rovnou ránu netroufáte, přihrajte si před green. Ten je dvoupatrový, proto bude hodně záležet na volbě hole. Pokud byste museli puttovat z kopce zpátky, byla by to velmi obtížná rána.

Zdroj: https://golfcourses.cz/usti-nad-labem/jamka/5


---
Co vy a tahle jamka, máte ji rádi? Nebo se vám nelíbí? Těšíte se na ní? Jak ji zpravidla zahrajete?
 
Upraveno:
Když jí hraju jako pětipar, tak ji mám rád, když jako čtyřpar, tak jí nesnáším.😀
Mám to úplně stejně :D Za bogí jsem šťastný :up:
 
Jamku nemám rád. Myslím, že potvrdím slova kluků předemnou... bogie je výhra. První rána mi zpravidla zteče doleva do těch kopřiv, co tam jsou. Když se nedejbože zadaří a skončím jen v rafu v nějaké nepohodlné pozici (první ranou jsem podle mě tady na ferveji nikdy ještě nebyl), tak drbnu a pošlu to pár metrů před sebe. A ten grýn, to je za trest. Ta úvodní fotka podle mě opticky kecá, když jste pod tím grýnem kousek před tím, tak to vyvýšení grýnu je určitě větší a je to hodně na slepo. Brrr. rychle odehrát a pryč (ona ta následující 3 párková potvora tedy není o moc pro mě lepší, taky jí zpravidla zkoním). Přijde mi, že určitě patří k těm herně těžším na hřišti, než napovídá její "+-střední" HCP index 8. Jinak @Ferrry má tuhle jamku taky moc rád (sorry, ale už jsem o tobě dlouho neslyšel, tak jen takové kamarádské pošťouchnutí, resp. jak se máš? ). :-D

IMG_7155.webp
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf59 - Custom fitting & building Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom