Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Leštění holí

darcerap

Nováček
Dobrý den, jsem tak trochu pošuk na to mít vše krásně čisté a udržované. A tak se zeptám. Často se stává že se spodek želez rychle poškrábe atd. Existuje nějaký způsob, leštící pasta, atd co by pomohla povrch zase krásně vyleštit? Máte případně tip na tyto produkty, postup?

Díky moc
 
Dobrý den, jsem tak trochu pošuk na to mít vše krásně čisté a udržované. A tak se zeptám. Často se stává že se spodek želez rychle poškrábe atd. Existuje nějaký způsob, leštící pasta, atd co by pomohla povrch zase krásně vyleštit? Máte případně tip na tyto produkty, postup?

Díky moc
Tvuj problém bych chtěl mít.
Já mám asi 15 let starý patr ze staré sady a ten mi jednou orezl v garáži přes zimu.
Otatní hole to trochu taky lízlo.
Mě by spíš zajímalo jak se zbavit té rzi jinou metodou než je výměna shaftů. :)
 
Tvuj problém bych chtěl mít.
Já mám asi 15 let starý patr ze staré sady a ten mi jednou orezl v garáži přes zimu.
Otatní hole to trochu taky lízlo.
Mě by spíš zajímalo jak se zbavit té rzi jinou metodou než je výměna shaftů. :)
No vidíš mě se tohle nestane :D Hole jsou pěkně v teplíčku a udržované
 


ale zkušenost vlastní nemám
 
To je hodně obecné 😁
Leštící pasta na ocel, kdo chvíli hledá - najde, ale pozor na pochromovane hole. Je třeba byt opatrny. Nebo to svěřit golfovému shopu, některé to nabízí - ale reklamu zde dělat nehodlám.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf59 - Custom fitting & building Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom