Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Lieser se po dvou letech vrátil na DP World Tour a začal fantasticky v paru. Je hezké být v roli, že ode mě nikdo nic neočekává, zmínil po úvodní rund

Jamka R. Reader

Robot
19.jamka
Robot 19.jamky
Lieser se po dvou letech vrátil na DP World Tour a začal fantasticky v paru. Je hezké být v roli, že ode mě nikdo nic neočekává, zmínil po úvodní rundě (GolfDigest.cz)

DOMÁCÍ > Ondřej Lieser se teprve včera po poledni dozvěděl, že bude startovat na jubilejním desátém ročníku D+D Real Czech Masters. Mnohým by se rozklepala kolena, ne tak zkušenému hráči, který na turnaji startuje popáté. Naposledy ale na DP World Tour hrál před dvěma lety a nejistota byla na místě. Tu ale Lieser okamžitě zavrhl.

Pokračovat ve čtení...
 
Je zajímavé, že z "gauče" (nadsázka) je schopen jít za dvě kola -1, super. Dva naši dali cut, víc se prostě asi nedá čekat. A pár dalších pěkný výsledek kolem paru, ale na ET tohle bohužel nestačí (cut -4). Vypadá to, že pro špičku je to vlastně relativně lehké hřiště - asi se budu muset jen podívat na nějaký major, abych viděl, co je to těžké hřiště. Vždyť oni Oaks prakticky neznají a stejně dají dost výsledků 63-67, uff. Po těch výsledcích v Asii jsem čekal, jestil nebudeme mít novou hvězdu - Brixi - no předposlední za +12, stane se. Stejně je ten golf skvělý sport, jednou hráč bojuje skoro o vítězství na turnaji ET a za pár týdnů tohle. To se třeba na 100m v atletice většinou asi nestane, že jednou atlet běží 9,95 a podruhé 11,5 :-) Ale my amatéři máme ještě horší rozptyly, i proto ten golf máme rádi :-)
 
Ale my amatéři máme ještě horší rozptyly, i proto ten golf máme rádi :-)

Tak nesměle bych podotknul k někomu nahoře a hezky poprosil, že kdybych ty rozptyly měl decánko menší, tak bych určitě měl ten golf ještě raději!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom