Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz LIV Golf jde do finiše. Nikdo nechce ven, ti, co chtějí dovnitř, prožívají FoMO, tvrdí Norman

Jamka R. Reader

Robot
19.jamka
Robot 19.jamky
LIV Golf jde do finiše. Nikdo nechce ven, ti, co chtějí dovnitř, prožívají FoMO, tvrdí Norman (GolfExtra.cz)

Na první pohled se může zdát, že na turnajích LIV Golf panuje doslova idylka. Omezené startovní pole, žádný cut, prostě hráči mají své jisté. Zdání ale klame. Do konce letošního ročníku série podporované saúdskoarabskými investory zbývají už jen dva turnaje základní části a pouze nejlepších 24 hráčů v celkovém pořadí bude mít jistotu startu i v příštím roce. Právě před tím varoval šéf série Greg Norman hráče, kterým hrozí sestup.

Pokračovat ve čtení...
 
Netusite, jestli je nějaký pořadník lidí před branami pro příští ročník? Nebo to ve výsledku bude znamenat výměnu pěti lidí a většina stejně zůstane stejná?
 
ma novy hole, tak uz pomejsli na lepsi! .-)

Jj, doufám, že tu pozvánku pošlou brzo, mám přeci jen plný kalendář a nehodlám čekat věčně!

Ale fakt by mě to zajímalo. Jestli to už vezme nějaký sportovnější charakter, nebo ne. Protože vycházet polovinu hvězd - což hvězdy pořád většinou jsou, je docela radikální. A musíš mít v zásobě nějakou adekvátní náhradu.
 
Ale fakt by mě to zajímalo. Jestli to už vezme nějaký sportovnější charakter, nebo ne. Protože vycházet polovinu hvězd - což hvězdy pořád většinou jsou, je docela radikální. A musíš mít v zásobě nějakou adekvátní náhradu.
Tak hvězdy - ať už současné nebo bývalé - jsou povětšinou kapitáni týmů a ti můžou hrát klidně šrot a sestup se jich netýká......viz loni Westwood a letos to jistí na chvostu Bubba Watson
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom