Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Podcast Marshall s Marshallem | ROVNÝ & DLOUHÝ #38 🏌️‍♀️

sucháč

Aktivní člen
Klub
Prague Citi Golf Club
HI (HCP)
9,2
Upraveno moderátorem:
Díky za skvělé povídání s Jindrou @Henry , se kterým jsem měl tu čest se osobně seznámit a strávit s ním pěkný den při společné golfové hře a následném několika hodinovém povídání o golfu a životě. Dokonce jsem s ním strávil asi 1,5 hod při jeho maršálské práci. On se zapomněl zmínit, že když se pohybuje jako maršál po hřišti tak má pravidlo, že se zastaví u každého flajtu na hřišti. Zeptá se zda je vše v pořádku a popřeje hezkou hru. Pro mne jako aktivního golfistu to bylo velmi obohacující. Každý golfista by se měl seznámit s tím, co práce maršála znamená.
Tak vám velice děkuji @sucháč za vaše podcasty
 
Děkujeme moc”jumbodědek” 😂, je fajn vědět, že se to líbí. Mám v zásobě pár nápadů, osobností, myšlenek tak doufám, že to ještě vydržím. Kdyby si kdokoli chtěl jen tak sednout k mikrofonu a pokecat o sportu, který máme tak rádi, klidně.
Jak mí golfový kamarádi a kamarádky o mě s oblibou říkají že jsem ukecaný 😂 tak obdivuji každého kdo to dokáže prezentovat smysluplně 😉 Zajímalo by mně, zda máte nějakou statistiku, kolik lidí si vaše podcasty pustí. Protože díky nim by mohlo dost z nich změnit svůj pohled na tento překrásný sport plný skvělých lidí bez rozdílů 😉 Doufám, že tuto službu s podcasty budete ještě dlouho vykonávat 👍👍👍
 
Ano mám. Je to od cca 400 přehrání až k tisíci, ale to jen spíš výjimka. Odběratelů mám 150.
Jak říká můj syn, který něco podobného dělá pro Octagon, televizi Novu atd, je to běh na dlouhou trať. Otázka let, nikoli měsíců.
Asi bychom zvládli natočit díl a upoutávky, které osloví tisíce lidí, ale nebylo by to úplně o golfu a asi ani seriózní. O tom zatím neuvažuji. Baví mě povídání o golfu s lidmi kteří se okolo něj pohybují a mají co říc a sdělit dalším. je to časově (příprava, sledování, atd) i finančně náročný, ale zatím mě to dost baví. Takže snad vydržím. :-) Děkuji za podporu !!!
 
Dnes mi Honzík (10let) pomáhal s přípravou do práce, laminoval abecedu. Jsem učitelka. A že si pustí podcast. A sám vybral právě tento. Občas si je pouštíme v autě a teď, že je tam nový. Moc ho oslovil a díky němu jsme vedli pěkný rozhovor. Díky za to! Ať se vše daří. 🍀
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom