Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Necháváte si samolepky na shaftech?

Necháváte si samolepky na shaftech?


  • Hlasovalo
    22

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Shafty.webp


Necháváte si samolepky na shaftech? Sundaváte nebo necháváte? Někdo rád shafty úplně čisté, někdo preferuje oblepení - protože alespoň je vidět, čím hraju. :)
 
Mám shafty bez samolepek, neb včechna označení jsou na shaftech natištěna 🤭

A samolepky s cenou či informací „assembled in China" jsem samozřejmě sundal. 😉
 
Nojo, to jsou ti, co nehrají na oceli. :) Já samolepky na ocelových shiftech mám a děsně mě rozčilujou, protože jsou zpravidla hnusný. :) Na druhou stranu, po tom, co jsem zkusil jednu sundat s označením typu shiftu a mořil jsem se s tím lepidlem, tak jsem si to rozmyslel, že se mi vlastně tam ty samolepky líbí. :)

Jinak, je to docela zajímavý, jak jsou některé shifty vizuálně střídmé a některé, jak prodávají "značku".
 
Nojo, to jsou ti, co nehrají na oceli. :) Já samolepky na ocelových shiftech mám a děsně mě rozčilujou, protože jsou zpravidla hnusný. :) Na druhou stranu, po tom, co jsem zkusil jednu sundat s označením typu shiftu a mořil jsem se s tím lepidlem, tak jsem si to rozmyslel, že se mi vlastně tam ty samolepky líbí. :)

Jinak, je to docela zajímavý, jak jsou některé shifty vizuálně střídmé a některé, jak prodávají "značku".
Stejně jako @Seppper - mám taky Nippon Modus ocel, a i na Nippon PRO (předchůdce Modus) byl potisk.
 
Nojo, to jsou ti, co nehrají na oceli. :)
Sorry jako, ale ještě takový důchodce, abych neutáhl ocelový stiff shaft na železech, nejsem. 🤭
 
U kbs c taper jsem je pri sestaveni holi otocil smerem dolu, jako to mivaj profici :D Po nejaky dobe jsem je odlepil, aby celej stepless shaft ve svy jednoduchosti vyniknul. Na dynamic goldech co maji vodorovnou nalepku je nechavam, dokud nejsou uplne odrbany, pak je sundam a pak ztratim prehled o jakej shaft a tuhost jde:rolleyes: na sundani staci fen nebo horkovzduska a docistit lihem.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom