Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Nosíte s sebou náhradní míček?

Nosíte s sebou náhradní míček?


  • Hlasovalo
    44

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Nosíte s sebou náhradní míček? Ano, ne, proč?

Je to takový hezký zvyk, mít vždy u sebe náhradní míček. Myšleno skutečně u sebe, ne v bagu nebo ve vozíku. Tzn. v kapse. Proč? Protože to urychlí hru - takové to... hraju provizorní míč nebo nový míč a nemusím se vracet někdy i k dalekému svému zaparkovanému bagu/vozíku/buggy. Protiargumenty zase mohou být - dělá mi to hnusnou bouli na kalhotách, sukni, případně, mám čas se před novou ranou zkoncentrovat. Rychlá odpověď anketa, diskuse k tématu vítána.
 
Náhradní míček nosím jen pokud se vracím zahrát druhou ránu (nenalezený míč atd.) z původního místa, protože se vracím jen s jednou holí a ne celým bagem.
 
Neparkuju vozík s bagem tak daleko, abych si případně nový míč nebyl schopen rychle podat.
V terénu mi zase není příjemná představa, že jdu hledat odpálený balón s náhradním v kapse. Kdysi takhle spoluhráč vyrazil hledat balón s boulí v kapse a prý ho našel - vrátil se ale už bez boule. Jakémukoliv podezření tak raději nedávám prostor.
 
Neparkuju vozík s bagem tak daleko, abych si případně nový míč nebyl schopen rychle podat.
V terénu mi zase není příjemná představa, že jdu hledat odpálený balón s náhradním v kapse. Kdysi takhle spoluhráč vyrazil hledat balón s boulí v kapse a prý ho našel - vrátil se ale už bez boule. Jakémukoliv podezření tak raději nedávám prostor.
Na podezření je jednoduchá pomoc = 1.provize žkutý, 2. provize červený, 3. pr......... Chybějící boule je samozřejmě problém, a to bez jakéhokoliv chápání v jiném významu tohoto spojení a případných představ...
 
Já provizorní/nový míček u sebe nosím. Zvykl jsme si na hodně při "tréninkových" hrách, kdy když je prostor a čas, tak si prostě zkusím ten čip ještě jednou s jiným míčkem, zvlášť, když se mi ten první normální nepovede. Ono i na odpališti, prostě se mi k tomu vozíku a chrastit pak s novým míčkem pro provizi nechci. A vlastně mě to naučilo i s rodinou - jako když najdeš. Než zdržovat flajty za námi, když jdeme ve čtyřech atd, kolikrát se hodí hodit dalšímu ve flajtu míček... na, tady máš náhradní, ať se nevracíš těch X metrů k vozíku/bagu a zase zpátky a hraj. :) Přijde mi to případné "nepohodlí" tak minimální, že to už vůbec nevnímám a pro mě, jako občasně "vysoce rozptylového dělostřelce" - jako když najdeš. :-)
 
… a pro mě, jako občasně "vysoce rozptylového dělostřelce" - jako když najdeš. :-)
Tak to by se ti hodilo něco takového.

P.S. Pro „znalce” angličtiny i zábavné 😂

IMG_0155.webp
 
Nosit či nenosit s sebou druhý míček je pro mě vždy záhada - když si ho nevezmu, tak hraju super teedrive, a když ho pro jistotu (jamka s vodou, úzká fervej, hegeš na trase, apod...) vezmu, VŽDY ho musím uvést do hry...asi psychologie hlavy.
Takže rada pro mě: NEBER si ho....🤔no jo, ale co kdyby byl potřeba ?
 
Nosím stále, jinou barvu než hraju abych si to nepoplet 😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom