Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz První ročník Golfových stezek od TeeTime přepsal golfovou historii: Nezapomenutelné zážitky, souboj titánů a objevování nových greenů

Jamka R. Reader

Robot
19.jamka
Robot 19.jamky
První ročník Golfových stezek od TeeTime přepsal golfovou historii: Nezapomenutelné zážitky, souboj titánů a objevování nových greenů (GolfDigest.cz)

AKTUÁLNĚ > S koncem léta byly započítány poslední body na konto zúčastněných hráčů a TeeTime se tak může s radostí ohlédnout za úspěšným zakončením prvního ročníku Golfových stezek, největší golfové soutěže, která přinesla hráčům nejen neuvěřitelné zážitky, ale také přepsala golfovou mapu Česka, Slovenska i zahraničních zemí. Tento pilotní projekt, do kterého se zapojilo více než 11 000 hráčů na 61 hřištích, propojil golfisty v honbě za novými dobrodružstvími, bodovými úspěchy a příběhy, které budou golfovou komunitou rezonovat ještě dlouho.

Pokračovat ve čtení...
 
Vůbec jsem tuhle akci nezaregistroval - resp ano, ale jen náhodně v TT při procházení appkou. A i když jsem herně chytlavý... Tak tohle mě nějak minulo. I když myšlenka se mi vlastně docela líbí...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf59 - Custom fitting & building Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom