Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Spilková a Melichová v St Andrew na AIG Womens Open

Jamka R. Reader

Robot
19.jamka
Robot 19.jamky
Spilková a Melichová v St Andrew na AIG Womens Open (Golf.cz)

Ladies European Tour – AIG Womens Open, St Andrews, Skotsko (22. – 25.8.2024, -1 hodina)

Klára Davidson Spilková a Jana Melichová se účastní turnaje AIG Womens Open v kolébce golfu St Andrews.
Spolu s nimi vstoupí na ikonické Old Course světové hráčky jako např. Nelly Korda, Minjee Lee, Henderson, Thompson, Vu, Ciganda, A Lim Kim, Dagar, Pace, Maguire a olympioničky Lydia Ko a Henseleit.

Loni zde hrály Davidson Spilková a Napoleaová. Spilková obsadila dělené 56. místo, Napoleaová neprošla cutem.

Jana Melichová, spolu se svým trenérem Jiřím Němečkem, přijela přímo ze Scottish Open na Dundonald Links, kde se soustředila právě na přípravu na tento prestižní major.
„Hřiště tady na St Andrews je pro mne doslova a do písmene neuvěřitelné, dýchá tady na vás opravdu to, co golf je, lidé jsou tady hrozně milí,“ sděluje z místa Melichová „Je to úplně jiná atmosféra než Dundonald Links, které jsme hráli minulý týden, ten je už moderně upravený, kdežto St Andrews je klasický nefalšovaný links. Tím, že je toto hřiště tak staré, tak není ani dlouhé. Dokonce tady jsou jen jedny odpaliště, není žádné klasické rozdělení odpališť (dámy, pány, profesionály) jak jsme zvyklí.
„Předchozí turnaj Scottish Women Open jsme s Jirkou brali hlavně jako přípravu na major tady na St Andrews. Přeci jen je to major a já mám hroznou radost, že i tento rok se mi na něj podařilo kvalifikovat. A to i proto, že je to St Andrews a to je pro mne prostě snové hřiště. Tolik jsme se s Jirkou těšili, že už v neděli jsme si zahráli první devítku. V pondělí hned potom celých 18 jamek a dnes druhou devítku. Snažíme se připravit co důkladněji,
“ řekla česká profesionálka.

Hrají se 4 kola se na Old Course St Andrew s parem 72 a délkou 6.229 metrů.​

Výše odměn je 9 milionů dolarů, Loni zvítězila Američanka Lilia Vu.

Leaderboard

Odkazy: Old Course Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňské AIG

Sestřih loňského finálového kola​

The post Spilková a Melichová v St Andrew na AIG Womens Open appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom