Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ 3rd 19. jamka Doubles Championship Open 2024 (9/10. 5. – 12. 5. 2024 Kaskáda)

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-05-24, 10-05-24, 11-05-24, 12-05-24

Sauron

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Kdy: čt 9. 5. - ne 12. 5. 2024, soutěžní dny pá 10. - ne 12. 5. 2024
Kde: Kaskáda Golf Resort Brno (https://www.golfbrno.cz/)

Organizační výbor akce:​

Jako loni.
  • já tedy Alexander Klimeš aka @Sauron - ubytování a vše okolo hotelu
  • Pavel Flusek @PFP soutěžní část, pravidla, výpočty, prostě ředitel turnaje
  • Michal @requo, on je náš náčelník.
Ve výše uvedeném termínu se uskuteční setkání členů a přátel 19 jamky, spojené s turnajem dvojic. Doufáme v co největší účast starých známých z jiných akcí 19. jamky.

U plánovaného formátu dvojic může být druhým z dvojice i ne-člen 19. jamky.


Ubytovací balíčky, placení a startovné:​

Balíčky budou zveřejněny, ceny se ladí, nicméně očekávám ceny obdobné, jako na v r. 2023. Vypadá to, že na Kaskádě budeme mít v balíčku i wellness.

Balíček A / ČT - NE, 3 noci, 4x hra
Balíček B / PÁ - NE, 2 noci, 3x hra

Přihlášky:​

Prosím o závazné přihlášky zde do vlákna ve formátu
  • @requo + @kristyna, balíček A, nebo
  • @Sauron + 1 (beru někoho zvenčí), balíček A, nebo
  • @Sauron - v tom případě s poznámkou, zda s někým bydlíte, nebo chcete sólo pokoj

Seznam přihlášených:​

Je aktuálně tady.

Prosím o Vaše přihlášky co nejdříve.

P.S.: Děláme to ve volném čase. Prosíme tedy o součinnost. Pokud někdo neví, co to je, tak prosím, když Vám napíšeme, pošlete nám e-mail, telefon a adresu, tak opravdu 1) chceme odpověď, 2) opravdu všechny tři údaje. Kdo nebude spolupracovat, tomu soutěžní výbor udělí zvláštní trest*.

* § 10 a 1/2
Neposkytnutí součinnosti
Člen, který neposkytne součinnost soutěžnímu výboru, ačkoliv k tomu byl vyzván obvyklým způsobem, musí odehrát úvodní kolo zeleným míčkem. Pokud tak učiní opakovaně, nebo tím způsobí členovi soutěžního výboru nervový otřes, je povinen večer zazpívat píseň "René, já a Rudolf".
 
Upraveno:
Tak to je slušnej předstih:up:.....kam si to kurňa zapíšu, když se diáře na 2024 ještě neprodávaj:):D.
Takže já klasicky balíček A a sólo pokoj.
 
Tak to je slušnej předstih:up:.....kam si to kurňa zapíšu, když se diáře na 2024 ještě neprodávaj:):D.
Takže já klasicky balíček A a sólo pokoj.
Mam stejny problem.. co ja vim, co bude skoro za rok???? 😜 Ale on to urcite jeste nekdo vcas pripomene ze???
 
Poslušně hlásím, že se rád zúčastním, snad mne i Robert zase vezme do týmu.
Jen asi nevyužiju žádný z běžných balíčků. Jako domácí to mám kousek a hraju za roční paušál, takže by mi organizátoři nejspíš měli vyměřit nějaké extra startovné.
 
Poslušně hlásím, že se rád zúčastním, snad mne i Robert zase vezme do týmu.
Jen asi nevyužiju žádný z běžných balíčků. Jako domácí to mám kousek a hraju za roční paušál, takže by mi organizátoři nejspíš měli vyměřit nějaké extra startovné.
V neděli tam musím pořádně potrénovat, abych byl dobře připraven :D
 
Díky všem, co se zatím přihlásili. Určitě budeme událost s @Sauron od začátku podzimu upomínat, nicméně pokud byste rádi jeli, přihlaste se už teď - dává nám to určitou představu o počtu lidí a zlepsuje vyjednávací pozici... A především si zablokujte datum. :)

Takze termín a místo máme, vše ostatní bude postupně následovat. Díky Sašo, že si se organizace znovu chopil... Kdo je nejlepší? Saša! Dostaneš diplom! :up:
 
Upraveno:
Kdy: čt 9. 5. - ne 12. 5. 2024, soutěžní dny pá 10. - ne 12. 5. 2024
Kde: Kaskáda Golf Resort Brno (https://www.golfbrno.cz/)

Organizační výbor akce:​

Jako loni.
  • já tedy Alexander Klimeš aka @Sauron - ubytování a vše okolo hotelu
  • Pavel Flusek @PFP soutěžní část, pravidla, výpočty, prostě ředitel turnaje
  • Michal @requo, on je náš náčelník.
Ve výše uvedeném termínu se uskuteční setkání členů a přátel 19 jamky, spojené s turnajem dvojic. Doufáme v co největší účast starých známých z jiných akcí 19. jamky.

U plánovaného formátu dvojic může být druhým z dvojice i ne-člen 19. jamky.


Ubytovací balíčky, placení a startovné:​

Balíčky budou zveřejněny, ceny se ladí, nicméně očekávám ceny obdobné, jako na v r. 2023. Vypadá to, že na Kaskádě budeme mít v balíčku i wellness.

Balíček A / ČT - NE, 3 noci, 4x hra
Balíček B / PÁ - NE, 2 noci, 3x hra

Přihlášky:​

Prosím o závazné přihlášky zde do vlákna ve formátu
  • @requo + @kristyna, balíček A, nebo
  • @Sauron + 1 (beru někoho zvenčí), balíček A, nebo
  • @Sauron - v tom případě s poznámkou, zda s někým bydlíte, nebo chcete sólo pokoj

Dosud přihlášeni:​

Prosím o Vaše přihlášky co nejdříve.

P.S.: Děláme to ve volném čase. Prosíme tedy o součinnost. Pokud někdo neví, co to je, tak prosím, když Vám napíšeme, pošlete nám e-mail, telefon a adresu, tak opravdu 1) chceme odpověď, 2) opravdu všechny tři údaje. Kdo nebude spolupracovat, tomu soutěžní výbor udělí zvláštní trest*.

* § 10 a 1/2
Neposkytnutí součinnosti
Člen, který neposkytne součinnost soutěžnímu výboru, ačkoliv k tomu byl vyzván obvyklým způsobem, musí odehrát úvodní kolo zeleným míčkem. Pokud tak učiní opakovaně, nebo tím způsobí členovi soutěžního výboru nervový otřes, je povinen večer zazpívat píseň "René, já a Rudolf".
Nevím, zda to není rouhání, zeptám se svého šamana. Každopádně se hlásím, stejně jako letos. Sám na pokoji, prosím.
 
Vladimíre, balíček A, nebo B? :devil: Nechci, abys hrál zeleným míčkem .... zpěv Ti jde ...
@Belbo solo, A
Co máš proti zeleným míčkům? 🤔🙂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom