Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ 3rd 19. jamka Doubles Championship Open 2024 (9/10. 5. – 12. 5. 2024 Kaskáda)

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-05-24, 10-05-24, 11-05-24, 12-05-24

S oblečením fakt neporadím😄........jinak co vím, tak tee máme 13.30 - 14.10, @Sauron tam bude už dopoledne, @TP_79 tam už dva dny bydlí😀, já to mám z Blanska přes kopec, takže tam budu taky brzo....a u @Dalibor7 a @jumbodedek prý záleží, za jak dlouho se podaří Liborovi spravit kávovar 😀😀. Víc nevím....
My dorazíme po obědě 😉
 
Jinak, kdyby někdo potřeboval, kdo dorazí dopoledne, a ještě nebude mít pokoj (oficiální check-in od 14:00), se převléct, upravit či jiné blbosti, nabízím útočiště u mě na pokoji D3.
Akorát tu zelenou nemám, to se omlouvám.
 
Zdar všem jamkářům a hlavně účastníkům našeho jamkařského třídenního klání.
Níže naleznete startovku na pátek a pár informací.
- pořadí v páteční startovce je primárně dáno přítomností na Kaskádě nebo okolí od čtvrtka, na So a Ne to promícháme tak, že se nebudeme stačit divit
- pořadí a struktura devítek je odhadem podle toho, jak je uvedeno na Teetime - snad jsem to vydedukoval dobře ((ikdyž odlišně než @Dalibor7 ) - ale není to podstatné, protože to bude pro všechny stejné, hrajeme na rány a stejně musíme být připraveni na všechny 3 devítky - 1. flight tudíž zkontroluje páteční skutečnost v recepci (za což jim předem děkuju) a ostatní jej budou následovat,
- vyzývám tímto @Marklar a @zdarovka, jestli by "doma" dohodli dámský doprovod pro první flight, ať klukům není ve dvou smutno a má jim kdo psát jejich skvělá čísla (v So a Ne už to půjde 1.flight ve třech...)
- Pravidla jsou beze změn, jsou na straně 7 tohoto vlákna. Vybírám jen specifická pro pátek:
TEXAS SCRAMBLE v jednoduché formě, kdy dvojice musí vybrat během kola a zaznamenat do scorekarty alespoň 4 odpaly z týčka každého z hráčů a ten použít (dále bez jakéhokoliv dalšího omezování, viz pravidla Texas )

1715201660648.png


Pozn: Připomínky ke složení, úpravy/opravy a požadavky na výměnu pořadí z logistických důvodů a nutno dohodnout se mnou...

Golfu zdar a našemu zvlášť, PF
 
Ptal jsem se na ty pokoje, nékteří již budou mít pokoje dříve připravené, nékteří bohužel ne, check out je v 10:30.
Tak buď na D3, nebo mi paní říkala, že se dá jít i do šatny u recepce.
Golfu zdar
 
Zdar všem jamkářům a hlavně účastníkům našeho jamkařského třídenního klání.
Níže naleznete startovku na pátek a pár informací.
- pořadí v páteční startovce je primárně dáno přítomností na Kaskádě nebo okolí od čtvrtka, na So a Ne to promícháme tak, že se nebudeme stačit divit
- pořadí a struktura devítek je odhadem podle toho, jak je uvedeno na Teetime - snad jsem to vydedukoval dobře ((ikdyž odlišně než @Dalibor7 ) - ale není to podstatné, protože to bude pro všechny stejné, hrajeme na rány a stejně musíme být připraveni na všechny 3 devítky - 1. flight tudíž zkontroluje páteční skutečnost v recepci (za což jim předem děkuju) a ostatní jej budou následovat,
- vyzývám tímto @Marklar a @zdarovka, jestli by "doma" dohodli dámský doprovod pro první flight, ať klukům není ve dvou smutno a má jim kdo psát jejich skvělá čísla (v So a Ne už to půjde 1.flight ve třech...)
- Pravidla jsou beze změn, jsou na straně 7 tohoto vlákna. Vybírám jen specifická pro pátek:
TEXAS SCRAMBLE v jednoduché formě, kdy dvojice musí vybrat během kola a zaznamenat do scorekarty alespoň 4 odpaly z týčka každého z hráčů a ten použít (dále bez jakéhokoliv dalšího omezování, viz pravidla Texas )
Ještě doplněk k herním pravidlům, a to platný pro všechny 3 dny:

Kdyby čirou náhodou nastala situace, že se na jamce brutálně nedaří, tak limit pro počet ran na jamce je PAR + 6 (tzn. zapsali byste max. na pětiparu 11). Takže v tomto teoretickém případě prosím zvedněte míč, ukončete snažení na dané jamce, zklidněte "hormon" a běžte povzbudit svého parťáka k lepšímu výkonu než byl ten Váš.
 
pořadí a struktura devítek je odhadem podle toho, jak je uvedeno na Teetime - snad jsem to vydedukoval dobře ((ikdyž odlišně než @Dalibor7 ) - ale není to podstatné, protože to bude pro všechny stejné, hrajeme na rány a stejně musíme být připraveni na všechny 3 devítky - 1. flight tudíž zkontroluje páteční skutečnost v recepci (za což jim předem děkuju) a ostatní jej budou následovat,
neoficialni potvrzeni ... co se zitrka=patku 10.5 tyka, tak na 99.9% se hraje 18tka v kombinaci Kamen-Drevo. Vim to proto, ze jdu zitra rano hrat devitku a mam recervaci na Zelezo (jnfo z Teetime ... v letosnim roce zatim vzdy sedelo). Takze pro vas na 18tku zbyvaji logicky ty dve K-D (Drevo se vzdy chodi jako druhe .. nebo presneji ... nikdy jsem nezazil/neslysel, ze by se slo v kombinaci jako prvni)

Edit pozdeji:
s nejvetsi pravdepodobnosti neplati - viz prispevek nize
 
Upraveno:
neoficialni potvrzeni ... co se zitrka=patku 10.5 tyka, tak na 99.9% se hraje 18tka v kombinaci Kamen-Drevo. Vim to proto, ze jdu zitra rano hrat devitku a mam recervaci na Zelezo (jnfo z Teetime ... v letosnim roce zatim vzdy sedelo). Takze pro vas na 18tku zbyvaji logicky ty dve K-D (Drevo se vzdy chodi jako druhe .. nebo presneji ... nikdy jsem nezazil/neslysel, ze by se slo v kombinaci jako prvni)
Doporučuji následovat radu @PFP a rozkousknout to až zítra na recepci, resp. podle 1. flajtu.
Já psal o kombinaci železo - kámen na pátek proto, že v pátek hraná osmnáctka KD je na celý den blokována privátním turnajem, my máme naopak v pátek blokovány časy od 13:50 na železe a recepce doufá, že v době, kdy dojdeme první devítku, už bude turnaj z kamene pryč a my na něm budeme moci pokračovat druhou devítkou.
Varianta KD připadá v úvahu jen za předpokladu, že turnaj, který si zatím blokuje KD na celý den, nás pustí na kámen už od těch dvou hodin, a ne až okolo čtvrté.
 
Doporučuji následovat radu @PFP a rozkousknout to až zítra na recepci, resp. podle 1. flajtu.
Já psal o kombinaci železo - kámen na pátek proto, že v pátek hraná osmnáctka KD je na celý den blokována privátním turnajem, my máme naopak v pátek blokovány časy od 13:50 na železe a recepce doufá, že v době, kdy dojdeme první devítku, už bude turnaj z kamene pryč a my na něm budeme moci pokračovat druhou devítkou.
Varianta KD připadá v úvahu jen za předpokladu, že turnaj, který si zatím blokuje KD na celý den, nás pustí na kámen už od těch dvou hodin, a ne až okolo čtvrté.
aha ... tak jsem zase mluvil o necem, cemu jsem tak uplne nerozumnel :) (stava se mi to ... obcas :) )

Ja vychazel pouze z toho, ze na zitrek je jako samostatna devitka vyhrazena "Zelezna". To s tim komercnim turnajem (a blokaci hriste) mi nedoslo - a dava to smysl :up: Takze pokud jsem nekoho mystifikoval, pak se omlouvam ... nebylo mym cilem ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom