Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Callaway Jaws Raw Wedge

davidoff

Aktivní člen
Klub
Zlonín
Zdravim,

nedavno jsem si poridil do bagu novou wedge (Callaway Jaws Raw Wedge) 50, protoze jsem proste mel velkou diru mezi S a P. Po prvni hre na docela rozmacene fairway jsem prijel vecer utahanej a zmrzlej tak jsem nechal umyti holi na dalsi den. A po oplachnuti wedge na miste kde bylo bahno zustaly fleky ktere nesly vydrbat a nic (pak poslu i foto jak budu u ni). Premyslim jestli to necemu vadi (krome estetiky) a cim to je? S ostatnima holema tento problem nikdy nebyl a tohle me trochu zarazilo.
 
Ahoj,

přesně vím o čem mluvíš. Sám jsem si takovou wedge koupil, ale zcela cíleně, protože jsem věděl co "Raw" úprava způsobuje :)
Ve zkratce, fleky ti tam zůstanou, ba naopak, budou ještě větší a celá část, která je "raw", bývá to buď jen "drážkovaná" plocha a nebo celá hlava hole, tak kompletně zrezne a to je cílené. Hráči co si kupují RAW hole je klidně první dny nechávají venku v mokré trávě aby zrezly co nejdříve. Nikdy nebudou lesklé, stále reznou. Tvrdí se, že to přidává spin míčku, samozřejmě musíš první trefit míček čistě, jinak to nemá smysl. Ve hře z bunkeru se trochu očistí, ale jinak neustále rezne, nemá protikorozní úpravu.
 
Aha, tak to jsem si tak nejak myslel. Tak pokud to casem pokryje celou hlavu (predek), tak dobry. Ja jen, jestli jsem ten povrch nejak neposkodil :) Diky
 
nn, naopak, RAW wedge jsou dělané proto, aby zrezly a je žádoucí je do toho stavu dostat co nejdřív, tedy ideál je mokré tráva. Jinak celkové zreznutí trvá déle. Já už ji mám cca 4. rok a to první celkové zreznutí trvalo cca 2 měsíce. mám teda RAW i "klasiku", bohužel rozdíl ve spinu nepociťuji :D
Někdo i tvrdí, že RAW jsou lepší při velmi slunném počasí, jelikož se v nich při založení neodráží při špatném úhlu slunce přímo do očí. což potvrdit mohu, to je pravda.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom