Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2024, kde zakotvíte?

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Inzeráty
2
Tak už se zveřejňují nabídky na další rok, přecházíte jinam, nebo zůstáváte ?
Zběžně jsem koukal na ČGK a ceny mi přišly stejné jako v roce 2023.
 
Vzhledem k lokalite (15 min) zustavam ve Msteticich.
Navic za 23 000 CZK s neomezenym vstupem na hriste je to pro me idealni.

Ale urco budu sledovat i virtualni kluby, prece jen hrat porad to stejne hriste po case prestava byt zabavne. Takze budu urco moc rad za nejake doporuceni a tipy, co se komu osvedcilo a cim mate jakou zkusenost.
Diky!
 
Já to mám daný 😀

Screenshot_20231123_153751_GF.jpg
 
Já zůstávám ve Vinoři upravili podmínky členství základ za 1490,- v ceně plně fre na 18 jamek na Vinoři nebo Zbraslavi a když zaplatím letos tak 3 x akademie 6j Vinoř zdarma..
 
Já zůstávám ve Vinoři upravili podmínky členství základ za 1490,- v ceně plně fre na 18 jamek na Vinoři nebo Zbraslavi a když zaplatím letos tak 3 x akademie 6j Vinoř zdarma..

Díky za tip, asi taky vezmu. Ta akademie se mi líbila a sem tam tam asi jezdit trénovat budu, tak se mi to bude hodit si jit pak na ni pinknout. Ještě zauvazuju o tom vyšší členství za 4.450,- 4 hry Vinoř nebo Zbraslav ale super je, že se dají i hry rozdělit v tomto balíčku i na 2x9 jamek. A to si za rok představit jako Pražák dokážu, že využiju i po práci.

Jinak já klasicky - Srdeční Hořehledy jako domovské a máme kousek chatu, potom nejnižší CGK na dokupy. :up:
 
Upraveno:
No já asi zůstanu na Slapech, teda spíš určitě.
Nejsou nejlevnější, ale hřiště se celkem dost drží, mám to tam rád, mám to blízko z chaty a i celkem z domova. A místo se tam dá celkem chytit kdykoliv.
A nezdražili.
 
Díky za tip, asi taky vezmu. Ta akademie se mi líbila a sem tam tam asi jezdit trénovat budu, tak se mi to bude hodit si jit pak na ni pinknout. Ještě zauvazuju o tom vyšší členství za 4.450,- 4 hry Vinoř nebo Zbraslav ale super je, že se dají i hry rozdělit v tomto balíčku i na 2x9 jamek. A to si za rok představit jako Pražák dokážu, že využiju i po práci.

Jinak já klasicky - Srdeční Hořehledy jako domovské a máme kousek chatu, potom nejnižší CGK na dokupy. :up:
Já taky beru 4 hry .. Tak můžeme občas jít spolu 😉 Tu jednu hru jsem dával jako příklad pro neorganizovany a je líp vidět ta výhodnost..
 
Nejblíž mám Černý Most a Vinoř, obě hřiště se mi líbí vizualem i kvalitou.
Proto zustávám na Černém mostě (3500 Kč) a přikupuju Vinoř (1490). K tomu Kredit Play po 50 tisících. Schválně jsem obojí kupoval v jeden den, aby to "peněženku bolelo" jen jednou. A další 3-4 roky bude klid 😏
 
Dlouhodobě jsem spokojený s ČGK. Pro příští rok mám členství R53, dokupů bude minimum. Raději si zahraji v zahraničí.
Po letošní dobré zkušenosti s kartou Golfamore ji mám zakoupenou už i na příští sezonu.
Ještě uvažuji o členství Basic na Vinoři, kde mají zajímavé benefity.
 
U mě taky dlouhodobá spkojenost s ČGK, takže zůstávám....členství bude zase R53, které se letos osvědčilo....
 
Aktuálně taky zůstávám u CGK jakožto pražský ... nicméně bych se rád zeptal, jestli náhodou nemá někdo zmapovanou jižní Moravu kam se upíchnout do budoucna .. ?:up:
 
Kvuli bonusu 3x6 jsem vzal zakladni clenstvi PCG a k tomu jako zakladnu hlavni clenstvi v CGK, nejspis R51. Hraju zatim predevsim 9ky, tak premiove 18ky zatim tolik nepotrebuju. Prozatim bude stacit na zkousku ten jeden z PCG a plus jeden od CGK a zbytek nejspis rozdelim na 9ky.
 
opět Kestřany, mám to 20 minut, hodně se zlepšily,play členství mi stačí a když se jede s partou jinam tak finance moc neřeším, hlavně že je zážitek a preziju to 😁
 
Bohuzel uz si nepamatuju s kym jsme resili to clenstvi v PCG, nicmene zakoupene hry uz se objevili v teetime a clenstvi federace neukazuje.



1705252797916.png
 
Bohuzel uz si nepamatuju s kym jsme resili to clenstvi v PCG, nicmene zakoupene hry uz se objevili v teetime a clenstvi federace neukazuje.



Zobrazit přílohu 39754
Jak neukazuje? Zkusils swipnout na EČK do strany? PCG tam máš od 1.1.24
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom