Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Demo dny?

HonxaG

Nováček+
Jméno
Honza
Klub
GCB
HI (HCP)
prý 21 :-)
Mam dotaz. V "minulem golfovem zivote" (cca 8 let zpet nez jsem prestal hrat/ted se vracim) byly pomerne caste demo dny ruznych znacek - objizdeli golfove rezorty a pomerne casto se dalo narazit na moznost si jejich hole vyzkouset v realu. Ted bych (mozna) rad obmenil driver, ale at koukam jak koukam zadne demo dny nikde nevidim :( Jako je mozny ze je koukam blbe ? Nebo se uz neco podobneho nedela ??? Co si pamatuju tak to byvalo docela dost popularni ..

Ano .. vim, ze spousta obchodu nabizi golf. simulator, kde si lze hole vyzkouset, a soucasne nabizi i nadstavbu - rady odbornika a fitting ... ale ... ale popravde me prave tahle moznost moc nelaka. Preci jen je neco jineho zkusit si driver v klidu nekde bokem na drivingu, kde mam k dispozici treba hodku jen pro sebe a vicemene v soukromi, nez mavat holi nekde v obchode "v kine" (coz mi prijde od reality dost vzdalene). Navic mi je, vzhledem k mym (ne)schopnostem, ne uplne prijemna predstava, ze se kolem me bude neustale motat nekdo cizi, i kdyz vlastne nechci ... proste bych preferoval maximalni klid= nezajem odbornika :)

Moznym resenim by bylo zapujceni zvazovane hole, jenze v Brne nikdo nic takoveho nenabizi (nasel jsem tu dva obchody), do Prahy se mi jen kvuli tomu nechce a co jsem cetl, tak hole na zapujceni neposilaji postou. Takze "babo rad". Anebo mozna poradi nekdo z mistnich? ;) Za pripadne tipy nebo nazory diky predem .. Znacku zatim umyslne nespecifikuji, ale aktualne se mi libi bud TM nebo Ping .. ale jak rikam, tohle je zatim hodne otevrene ...
 
Ahoj,

pokud vím, tak TIME FOR GOLF, v Brně na Štefánikově 106/37 dělají tyto dny a z vlastní zkušenosti vím, že mi nabízeli zapůjčit driver na jeden turnaj k vyzkoušení, abych nebyl odkázán pouze na fitting.
Myslím, že za pokus to stojí.
 
diky za odpoved .. koukal jsem na jejich web, ale TM Qi10Max nemaji a Ping nevedou vubec. Nicmene "lina huba hole nestesti" .. stejne se tam chci zastavit kvuli necemu jinemu, tak se poptam jake jsou u nich moznosti. A mozna me presvedci, ze jsem prehledl nejakeho jineho, vhodneho favorita ;)
 
... nicmene at se vratim k podstate sve otazky .... to uz skutecne nejsou Demo dny jak byvaly? Tedy ze, "hlavni prodejci = dovozci" golf vybaveni nedelaji akce, kdy jezdivali s temer komplet nabidkou sveho zastoupeni (znacky, typy holi = zeleza, drivery, puttery, wedge atd) po cele zemi ... a kdy si kdejakej bezvyznamnej strejda (mysleno jako ja) mohl prohlednout a vlastnorucne osahat vybaveni, o kterem zatim jen cetl, o kterem sni ale ktere si asi (na 90%) stejne nekoupi?

Popravde bych podobnou aktivitu ani necekal od "lokalniho prodejce" (a to prosim nema mit pejorativni podtext) .. ale spis bych podobnou akci ocekaval od nekoho, kdo se danou znackou zivi = jeji vybaveni dovazi do CR/SR/Vych.Evropy a mmjn zasobuje lokalni prodejce .... tohle je prece jeho prace (????)
 
GolfShop4you občas dělává DEMO dny na drivingu v Hostivaři co vím. Nedávno tam tuším měli vybalený TaylorMade
 


Pokud trefíš do Slavkova, tak tady jsou....;)
 
Třeba u nás na severu Čech v Terezíně jsou demo dny párkrát do roka jako součást turnaje. Nyní na začátku sezóny bude demo callaway, v průběhu sezóny ještě alespoň další dvě značky.
 
Třeba u nás na severu Čech ....
ja byl driv zvyklej koukat na web dovozcu, kde mivali dost dopredu kalendar techto akci ... nicmene ted jsem nic nedokazal najit. Vypada to, ze spis to info je ze strany klubu/hrist - viz prispevek Carryho. Budu koukat zda se neco objevi u nas (Brno) ... dikec za odpoved :up:
 
na Brněnsku jsou časté demo dny ve Slavkově, stačí koukat na jejich Facebook profil a nebo tam zavolat

TimeForGolf taky dělá demo dny, ale pokud vím tak zaměřené spíše na Srixon (2 x za rok má demo na drivingu v Pršticích a možná i na Kšírovce), zase se poptej přímo v prodejně
 
Golf Arts

IMG_9824.jpeg
 
@Mirek_62 .. tak do Hradce Kralove kvuli tomu nepojedu .. jednak to nestiham a "druhak" (a hlavne) ... pamatuju si doby kdy jsem pomerne casto jezdival z Brna na Novou Ameriku a z te cesty se pupinkuju jeste ted pri pouhe vzpomince (jenze zena zavodi na konich, takze tehdy jsem jet "musel" ;) .. to tam tehdy jeste byval jak golf tak i kone) .. ale i tak za tip dekuju :up:

.. ono by bylo fajn, pokud by zde i do budoucna ostatni kolegove zverejnili info o Demo dnech co jim prijdou "pod ruku". Preci jen to vypada, ze ty informace se dnes siri spis na klubove urovni/hriste a pokud pravidelne nesledujes klubove info z jinych hrist (coz dela asi malokdo), tak se o tom ani nedozvis ... ono by to v prubehu doby asi prislo vhod vice lidem ..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom