Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tech+ Garmin S70

Co znamená ta ikonka na obrázku?
Jestli ti k projektové dokumentaci zadávají stejné otázky bez většího detailu a kontextu, tak chápu, že nemáš čas na golf a do noci makáš... 😂
Ne vážně.
Kdy se to zobrazuje?
Ten výřez je z obyč. módu, když je máš na ruce? Na golfový to nevypadá.
Máš tam ten řádek od prvního spuštění?
Mění se ta hodnota?
Garmin Connect nic neukazuje?
 
Měl bych dotaz pro zdejší odborníky.
Co znamená ta ikonka na obrázku? Bohužel jsem nikde nenašel význam jednotlivých garminovských ikonek a tato mi jasná vůbec není. ostatní jem si nějak odvodil.
Zobrazit přílohu 36448

Děkuji.

Jinak, co se týká výdrže, jsem mile překvapen. Od minulé soboty každodenní nošení, dvakrát golf 18 jamek a pořád ještě mají 20%. Myslím, že bych ještě jednu 18ku dal.
To je origo ciferník nebo nějaký stažený z ConnectIQ?
Pokud z ConnectIQ, tak by v popisu mělo být vysvětlení.
Ale mám jeden tip, co by to mohlo být - doba regenerace (organismu) ;)
 
Odpovím oběma, @Ferrry i @Mirek_62 dohromady. Děkuji oběma

Je to originální ciferník Garminu, který lze různě modifikovat. Mě se líbí tento, ale tahle ikonku ne a ne pochopit. Doba regenerace organismu by to možná být mohla, je pravda, že to postupně ubývá, ale nevím.
Hledal jsem to ve všemožných statistikách, ale tohle tam prostě nemohu najít
Asi zkusím dotaz na Garmin.

Co se týká zadání projektů, tohle by někdy bylo i dobré, dost často je to výrazně obecnější. A nebo je to sice dost konkrétní. ale nelogické :D:D:D
 
Děkuji za rady, ale rumu je naopak celkem málo. No já to zkusím nějak poladit
 
Tak ona je to fakt doba regenerace.

Tak tento parametr z toho ciferníku mizí, a to hned, ještě se stresovat takovouto magořinou :D:D:D
 
Zajímavé srovnání výdrže.
Ty S70 by na tom mohly být podobně 🤔

 
No, jak jsem již psal, S70 používám celý den, v noci odpočívají na stole, a daly myslím osm nebo devět dní včetně dvou osmnáctek a ještě měly asi 13%ˇ(tuším).
Za mě je to super.
 
Tak už je mám taky, upgrade z S60 je opravdu znát. Displej 47mm je krásný, designový, skvěle čitelný, spousta funkcí. To, že to má lepší grafiku je fajn, ale spíše mě baví rychlejší odezva displeje, zapnutí hodinek, reakce, rychlé načtení GPS apod. Baterka byla na 97% když jsem šel hrát Ostravici, po hře byla na 90%, hráli jsme cca 3,5 hodiny, takže výdrž pecka. Za mě bomba, určitě to stojí za to...a ještě když byly za super cenu :-D


tempImageillIBs.jpg
tempImagenSmAJT.jpg

tempImageimISzm.jpg
 
Tak už je mám taky, upgrade z S60 je opravdu znát. Displej 47mm je krásný, designový, skvěle čitelný, spousta funkcí. To, že to má lepší grafiku je fajn, ale spíše mě baví rychlejší odezva displeje, zapnutí hodinek, reakce, rychlé načtení GPS apod. Baterka byla na 97% když jsem šel hrát Ostravici, po hře byla na 90%, hráli jsme cca 3,5 hodiny, takže výdrž pecka. Za mě bomba, určitě to stojí za to...a ještě když byly za super cenu :-D


Zobrazit přílohu 36572Zobrazit přílohu 36574
Zobrazit přílohu 36573

Ty máš verzi bez stromečků. To nechci. :))

Btw. prosím, máte propojeno s jablkem? Pořád jsou ta debilni omezení?
 
Ty máš verzi bez stromečků. To nechci. :))

Btw. prosím, máte propojeno s jablkem? Pořád jsou ta debilni omezení?
Se mi pak už nechtělo fotit, to je z jedničky a stromy tam jsou jen z odpaliště :D...normalně je tam stromečků hodně na displeji :D - veverky až v dalším updatu softwaru :D
 
Upraveno:
Pořád jsou ta debilni omezení?
Omezení jsou u všech NON Apple zařízení.

Prý kvůli "bezpečnosti" uživatelů, ale osobně si myslím, že je to jen kvůli tomu, aby AW měly alespoň nějakou výhodu proti konkurenci, když už jsou s tou výdrží (standardní modely) "100 let za opicema" :down:
 
Omezení jsou u všech NON Apple zařízení.

Prý kvůli "bezpečnosti" uživatelů, ale osobně si myslím, že je to jen kvůli tomu, aby AW měly alespoň nějakou výhodu proti konkurenci, když už jsou s tou výdrží (standardní modely) "100 let za opicema" :down:
Já si na verzi Ultra v kombinaci s app Golfshot po cca 50 hrách nemohu stěžovat. Dnes jsme to opět srovnávali s laserem a bylo to na metr přesné…A ano, výdrž cca týden by určitě byla fajn. Ale 2 dny to dá a to mi bohatě stačí…
 
Já si na verzi Ultra v kombinaci s app Golfshot po cca 50 hrách nemohu stěžovat. Dnes jsme to opět srovnávali s laserem a bylo to na metr přesné…A ano, výdrž cca týden by určitě byla fajn. Ale 2 dny to dá a to mi bohatě stačí…
Kamos na Ultra pouziva Tag Heuer appku za 2k rocne, taky docela ok, ale ty Garminy jsou uplne jinde...
 
Dnes druhý test na turnaji v Olomouci...hodinky nabity na 88% při startu hry, hráli jsme cca 4,5 hodiny, po konci hry byly na 75%. Tímhle tempem, by to mělo dát snad těch 18tek i 6 bez problémů, ne-li více. Přes den na běžný chod je nepoužívám...za mě fakt topky, na ruce je vůbec nevnímám, displej bomba
 
mám je cca měsíc, "staré" S62 v TOPu jsem prodal za 7 a přidal 9 koupil S70 v GolfUK u Marka ... zatím jsem na nich nenašel chybu a předplatné u Garminu za 259,-/měs. mi přijde pro rozšířené funkce za slušnou cenu ... hlavně prostě koupím na pár měsíců v roce kdy hraju a mám klid a bezva píčovinky navíc :))
 
J
mám je cca měsíc, "staré" S62 v TOPu jsem prodal za 7 a přidal 9 koupil S70 v GolfUK u Marka ... zatím jsem na nich nenašel chybu a předplatné u Garminu za 259,-/měs. mi přijde pro rozšířené funkce za slušnou cenu ... hlavně prostě koupím na pár měsíců v roce kdy hraju a mám klid a bezva píčovinky navíc :))
ake picovinky navic to ma :)?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom