Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jak jste naposledy hráli - nejoblíbenější téma na Jamce snad i pro rok 2024 :)

Předchozí ročníky: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023

---
Kdo to pro letošek vykopne? Hezkou hru! 🏌️‍♂️🏌️‍♀️⛳
 
1.1.2024 • 9j. Hořehledy: 47 ran, 20 patů (by mGolf)

IMG_6204.jpeg

Ne že bych byl ze soutěživého pokolení, ale letos tu jsem prga! :) A do šesté jamky super. Pak přišla sedmička, zapadlo sluníčko...no, a přece si nevyberu nejlepší hru hned 1.1.! Beru to sportovně!! Že jo, o nic nejde. Hlavně procházka, hra..... Já jsem takovej piiiiiiiip, omlátit se holí si zasloužim. Každou a pomalu!! :cry:

Ale co. Máme s Honzíkem zase oblíbenou fotku. On roste, já se už zcvrkávám, pomalu. PF2024!

IMG_3722.jpeg
 
Upraveno:
1.1.2024 • 9j. Hořehledy: 47 ran, 20 patů (by mGolf)

...no, a přece si nevyberu nejlepší hru hned 1.1.! Beru to sportovně!! Že jo, o nic nejde. ...
Chyba, neznáš přísloví „Jak na Nový rok, tak po celý rok"? 🙈
 
Tak jestli to přísloví platí, tak se na letošní rok těším :)
Jedna zajímavost, tři po sobě jdoucí hry a vždy birdie na 6., jen dnes jsem ten drive vyhodil vlevo, nicméně do naprosto ideální pozice.

1704119974759.png


1704119762198.png
 
Dneska už to taková hitparáda nebyla, ale:

1. Mohl jsem si zahrát 1. den v roce
2. @requo bych v jamkovce pohodlně vyklepl 2/1
3. Skutečnou jamkovku jsem vyhrál 2/0
4. Druhou devítku bych beztak hrál za -3 a výsledek zachránil🤣

IMG_3933.png
 
Já dnes na Jezerech. Nevzal jsem si hole. Měl jsem pocit, že minulý rok to bylo jen takové přátelské v klubovně a taky mě přišla půda dobře promočená.
Kamrád mi půčoval hole. Moc jsem to nepočístal, ale 2 jamka 3 par se mi povedla zahrát na 2 údery. Asi bude dobrý rok. :up:(hrál jsem jen 1-4 jamku)
 
Ahoj. To snad ne. Dnes v Hořehledech se mi podařily 3outy na jedné jamce, pak 4paty, když jsem patovala do paru na 1.5m. 😉 Ano, dlouhé rány krásné, hra z písku také, ale stejně...
Věřím, že jsem si to dnes vybrala. 🍀
Neboj se Týnko, to pořekadlo v golfu platí jenom pro chlapy :D
Ty jsi si to vybrala na Nový rok a po celou sezónu se ti to bude vyhýbat ;)
 
Dal jsem si závazek, že mne na srpnovém výletě do kolébky golfu počasí nesmí překvapit a dnešek byl pro trénink ideální. Zároveň se má Tureckem dofouknutá pneumatika limitně blíží k číslu 100 kg a je potřeba ji začít upouštět, aby to letadlo vůbec vzlítlo.

Pršelo jen pár jamek, zbytek spolehlivě lilo. A protože se tak děje už od včerejšího večera, míček po hřišti buď leťel a nebo plaval. Bohužel to puttování přes vodní příkopy nemám uplně v ruce. A když už se ten míč vydal směrem k jamce, spolehlivě ho zastavil vzkaz, co mi na 4. greenu nechal kámoš zajíc Pepa. Ani ten 4m putt do eaglu na 6ce se tam nesvalil...

IMG_3942.jpeg
IMG_3944.jpeg
IMG_3946.jpeg
IMG_3949.jpeg
IMG_3950.png
 
Ráno a dopoledne mezi mraky probleskovalo sluníčko a vál jemný jarní vánek. Já se však nenechal zlákat a šel svou touhu hrát za hezkého počasí utopit do bazénu. Kolem oběda se prímově zatáhlo, ale já odolával. A teprve když první kapky dopadli na okna, protože mezitím vítr o rychlosti 55 km/h vytáhnul venkovní žaluzie, jsem vyrazil.

Jen cestou na první týčko jsem asi 4x upadnul. A jestli si myslíte, že to přes dopoledne vyschlo, tak ani prd. Jedinou výhodou dnešní hry bylo, že to zaječí hovno na 4. greenu ten vítr odnes pryč.

Štve mě, že se tomu stavu hřiště nedokážu přizpůsobit. Vítr ani voda (ta vzdušná) mi nevaděj, ale jak je ten green propískovanej a terén prochcanej, neumím odhadnout krátkou hru a vše nechávám trestuhodně krátké. A 2 putty jsem opět utopil ve vodním příkopu...

IMG_3954.jpeg

IMG_3955.png
 
Takhle to vypadá, že jsem lempl co netrefí grýn ale na ty zimní pin pozice, hned na kraji grýnu a často ve svahu, je prostě někdy lepší nechat to kratší a čipnout si to. Samozřejmě ne všude to bylo úmyslně :)

1704568013019.png
 
Takže zatímco vloni jsem na egle (i když jen indoorový) čekal až do konce roku, tak letos se zadařilo hned na začátku roku. Tak snad nějaký padne i venku 🤔

IMG_9363.jpeg
 
@Mirek_62 - nene, jsou vyhrazený na osobu/rok - přesně daný počet. Když se je takhle vyplácáš na indooru, tak ti na hřiště nezbudou. Budeš muset teda už jen toho albíka nebo hio! 😀
 
@Mirek_62 - nene, jsou vyhrazený na osobu/rok - přesně daný počet. Když se je takhle vyplácáš na indooru, tak ti na hřiště nezbudou. Budeš muset teda už jen toho albíka nebo hio! 😀
A kde je prosim ten seznam, jak je to rozpocitany? Abych jako vedel, kdy prijde ten HIO? A jestli nahodou neplanuje padnout ve Skotsku? I kdyz to radsi ne, protoze tou jejich ropou co tam pijou bych oslavovat nechtel...
 
A kde je prosim ten seznam, jak je to rozpocitany? Abych jako vedel, kdy prijde ten HIO? A jestli nahodou neplanuje padnout ve Skotsku? I kdyz to radsi ne, protoze tou jejich ropou co tam pijou bych oslavovat nechtel...

No nejprve si musíš vystavit žádost. Potom ji poslat k posouzení, následně ji doplnit o přílohy, které se dozvíš asi po zaplacení kolku. Pak ji poslat speciálním způsobem z konkrétní jedné zabezpečené aplikace, která ale z důvody odpojení od veřejné sítě je k dispozici pouze v sídle CGK v čase od 12:03 do 12:05 v sude týdny lichých roků. Čas na vyjádření je 30 dní, potom možná o vyrozumění poskytnutí seznamu dostaneš. :)

A pak následuje žádost o laskavé zařazení na seznam. 1. Kolo. ;)
 
Upraveno:
No nejprve si musíš vystavit žádost. Potom ji poslat k posouzení, následně ji doplnit o přílohy, které se dozvíš asi po zaplacení kolku. Pak ji poslat speciálním způsobem z konkrétní jedné zabezpečené aplikace, která ale z důvody odpojení od veřejné sítě je k dispozici pouze v sídle CGK v čase od 12:03 do 12:05 v sude týdny lichých roků. Čas na vyjádření je 30 dní, potom možná o vyrozumění poskytnutí seznamu dostaneš. :))

A pak následuje žádost o laskavé zařazení na seznam. 1. Kolo. ;)
Tak já myslím, že mi ten jeden, co jsem kdy zahrál, stačí. 🤣🤣🤣🤣
 
Tak já myslím, že mi ten jeden, co jsem kdy zahrál, stačí. 🤣🤣🤣🤣
A když jsem HIO zahrál bez potvrzené žádosti(dokonce bez podané žádosti). tak neplatí? 🤔😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom