Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Dnes poslední hra před Kaskádou. S @requo a @Ferrry turnaj na Terasách Ústí nad Labem. Hřiště, flajt i hra na jedničku.👍 Šli jsme jako druhý flajt a měli jsme hřiště pro sebe. První flajt nám utekl a my byli tři a nikdo na nás netlačil. Ve flajtu byla legrace, příjemná atmosféra, i když se nedařilo, tak to bylo rychle pryč. A hra? Na první jamce můj další par, kluci jich měli více. 👏
Celkově jsem odehrála 111ran(většina byla vydařená, pouze jedna voda)🍀 a je z toho místo na bedně. (🥉)
Na terase, kde nám svítilo i sluníčko jsme si s chutí dali řízek s bramborovým salátem.
Děkuji kluci za příjemný den 👍
IMG_6134.jpeg
 
Dnes poslední hra před Kaskádou. S @requo a @Ferrry turnaj na Terasách Ústí nad Labem. Hřiště, flajt i hra na jedničku.👍 Šli jsme jako druhý flajt a měli jsme hřiště pro sebe. První flajt nám utekl a my byli tři a nikdo na nás netlačil. Ve flajtu byla legrace, příjemná atmosféra, i když se nedařilo, tak to bylo rychle pryč. A hra? Na první jamce můj další par, kluci jich měli více. 👏
Celkově jsem odehrála 111ran(většina byla vydařená, pouze jedna voda)🍀 a je z toho místo na bedně. (🥉)
Na terase, kde nám svítilo i sluníčko jsme si s chutí dali řízek s bramborovým salátem.
Děkuji kluci za příjemný den 👍Zobrazit přílohu 43066
Milá Kristýnko, mi všichni na fotce ti od srdce gratulujeme 😉
 

Přílohy

  • IMG_20240508_182626.jpg
    IMG_20240508_182626.jpg
    172,8 KB · Zobrazení: 35
8.5.2024 • Terasy - Ústí n.L.: 91 ran, 33 patů (by mGolf)

Usti nad Labem.png

Já taky až na dvě jamky (2 a 11) hezky. Ale smrdělo to hned nepovedeným začátkem... První jamka na rozehrání, ok, ale druhá rána z rafíku do bunkru vedle grýnu. První pokus jsem se bunkru chtěl na sraba vypatovat... hm, nic. Dvě otáčky míčku a zabořený míček. Druhá rána se zavřenýma očima to napravila a nějakým omylem to skončilo kousek vedle jamky na jednopat. Takže hrdost zachráněna, přesně tak jsem to chtěl, že! A, hned druhá jamka... jako je super, že hraju na úzkých jamkách na jistotu a klidně, že. První klidné železo, druhé železe .... a takže zase druhá rána do bunkru vedle grýnu. A protože jsem si samozřejmě věřil, po té své písečné exhibici z první jamky, tak jsem to z bunkru poslal raději ukázkově přes celý grýn rovnou do vody. Takže drop, ležím 4. 5 z hustého rafíku u vody jsem to kopnul zase zpátky přes grýn... naštěstí od úplné potupy mě zachránily hrábě, před tím bunkerem, ze kterého jsem se před chvíli skvostně vyhrál. Jako je super být druhou ranou vedle grýnu a snažit se zachránit zbytky hrdosti odcházejíc středem s ušmoulenou osmičkou... :oops: Velmi oceňuji, že @kristyna a @Ferrry milosrdně nahodili děsně zajímavé téma... jak že je to s těmi mraky po dešti? :)

Jsem ale rád, že jsem se pak ještě chytnul. A byl z toho nakonec slušný bogey golf. Nějaké STB z toho celkově byly taky, takže zase po delší době drobné zlepšení HI. To byla radostná cesta domu. Protože i @kristyna zlepšila, tzn. už je v kategorii pod 36. 🥰 Jo a sice na sebe prozradila, že byla celkově 3. Ale zapomněla skromně dodat, že počet účastníků byl celkově přes 80. :up:

PS: Trochu mě teda ale upřímně štvalo, že některými ranami nás s @Ferrry oba dost zahanbovala - zase prostě taková ta ženská nuda - fervej, fervej, fervej, grýn... vůbec si ty rafy neužila, jako my! ;) Taky díky oběma za hru, bylo to moc fajn. :up:

IMG_7155.jpeg IMG_7157.jpeg

😀

Terasy super, viz samostatné hodnocení.
 
Upraveno:
Jako náčelník. :cool:
Předem děkuji Týnce a Michalovi za skvělej den! 👏 Hřiště, flajt, řízek, salát, fee, všechno skvělý!

A teď ke hře.
Včera v podvečer jsme s Michalem vymejšleli přes WA strategii a bylo mi lehce naznačeno:

1715190733649.png


Pokud jste loajální k náčelníkovi jako já, nejede přes to prostě vlak. Nabouchal jsem tam čtverečků pytel a některý pro jistotu i několikrát obtáhnul.
Pro jistotu jsem si dával ještě majzla, abych náhodou nezahráli míň ran a i to se povedlo. 😂

1715190847404.png


Jako rodinný fotograf jsem selhal, mám jen jedinou, pardon. 🙏

1715191203666.png


Kamarádi @kristyna @requo , moc děkuju 😍, že jste mě zase vyvezli a slibuju, příště bude těch (_._) po nevydařených ranách míň. ;)
 
Dnes v rámci rozehrávky Slavkov.
Myslel jsem si, že si výrazně zlepším náladu po včerejší (ne)Telči, kdy jsme to po třetí jamce zabalil.
A musím si přiznat, že pro mě jsou asi spíše ty rekreační hřiště. Protože moje hra na těžkém Slavkově byl fakt šrot, určitě by se to dalo nazvat i výrazně hůře.
Hřiště super, teda celkem foukalo, ale nepršelo, tak ok, někdy vítr pomůže, někdy zkomplikuje.
Ale abych tam nechal asi osm míčků, z toho tři na poslední jamce (a nejspíše v jednom a tom samém místě), dva na sedmnáctce a dva na, tuším, trojce, to mě fakt vytáčí 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️. Asi budu muset změnit práci a jít k výrobci míčků, třeba bych je měl trochu levněji 🤣🤣🤣 A na sedmnáctce poprvé tento rok letěla hůl, naštěstí jsem na poslední chvíli ucukl od výletu do rybníka.
Abych si teda pořád jen nenadával, několik ran, a nebylo jich málo, se povedlo, driver celkem fungoval a i příhry šly.
No od pátku se budu muset pochlapit, abych to @ligi-mu nekazil. Takže zítra na driving a zkoušet to ;););)
 
Dnes na Slavkově tréninková hra v rámci přípravy na Kaskádu.
Komentovat mojí hru budu velmi krátce. Stála za starou bačkoru. Hřiště bylo v perfektním stavu, odpališti počínaje a bankry konče. Všech šest jamkařů si hru užili každý po svém. Já například jsem ztratil 5 míčků.

1715204306085.png
 

Přílohy

  • IMG_20240508_134928.jpg
    IMG_20240508_134928.jpg
    169,4 KB · Zobrazení: 14
  • IMG_20240508_143459.jpg
    IMG_20240508_143459.jpg
    113,7 KB · Zobrazení: 10
  • IMG_20240508_154101.jpg
    IMG_20240508_154101.jpg
    164,7 KB · Zobrazení: 9
  • IMG_20240508_171937.jpg
    IMG_20240508_171937.jpg
    87,9 KB · Zobrazení: 9
  • IMG_20240508_174406.jpg
    IMG_20240508_174406.jpg
    80,6 KB · Zobrazení: 12
  • IMG_20240508_182626.jpg
    IMG_20240508_182626.jpg
    172,8 KB · Zobrazení: 13
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom