Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Střední Morava 20-23.8.2023

jumbodedek

Guru fóra
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
13-17
Milé kamarádky a kamarádi z Moravy a blízkého okolí.
V neděli 20.8. 2023 v brzkých ranních hodinách budu vyrážet na 4 dny do Horní Bečvy, hotel Bečva.
Při cestě tam, mám v plánu zahrát si Olomouc - tee time cca 9 hod
Po 21.8. jsem se přihlásil na rakev tour na Ostravici ( snad se tam potkáme @Henry )
UT 22.8. Velké Karlovice a Rožnov pod Radhoštěm 9+9 jamek
ST 23.8. Ropice
ČT 24.8. při cestě zpátky Osyčina 9 jamek - teetime asi 11 hod
Pokud by se někdo chtěl na nějakou hru přidat, budu potěšen.
 
Ahoj Petře,
20.8. je pro mne na přesné plánování ještě trochu daleko, nicméně Olomouc patří mezi má oblíbená hřiště, takže pokud se nevyvrbí něco mimořádného, tak si tam s tebou rád zahraju.
 
Ahoj Libore.
Chápu, že je to ještě daleko ten datum 20.8. na nějaké plánování. Termín mé mini dovolené na mne v práci zbyl. Jsou to jediné volné 4 dny z celých prázdnin. Rozhodl jsem se, že si udělám trek na Moravu. Našel ubytování a rozhodl se pro hřiště, na které si půjdu zahrát. Dal jsem to sem na 19 jamku s přáním, že se třeba někdo, kdo bude mít volno a chuť přidat se ke mě na nějakou hru najde. Budu velmi potěšen, když si se mnou tu Olomouc budeš moci zahrát.
 
Výlet na Moravu je výbornej plán, to ti chválím. 20.8. vychází na neděli, silnice budou ráno prázdný, takže věřím, že to klapne a potkáme se tam. Každopádně to už mám v kalendáři a jakmile to půjde v TT bloknout, dohodneme přesný čas. Krásné léto!
 
Milé kamarádky a kamarádi z Moravy a blízkého okolí.
V neděli 20.8. 2023 v brzkých ranních hodinách budu vyrážet na 4 dny do Horní Bečvy, hotel Bečva.
Při cestě tam, mám v plánu zahrát si Olomouc - tee time cca 9 hod
Po 21.8. jsem se přihlásil na rakev tour na Ostravici ( snad se tam potkáme @Henry )
UT 22.8. Velké Karlovice a Rožnov pod Radhoštěm 9+9 jamek
ST 23.8. Ropice
ČT 24.8. při cestě zpátky Osyčina 9 jamek - teetime asi 11 hod
Pokud by se někdo chtěl na nějakou hru přidat, budu potěšen.

Hod to do kalendáře, tady to časem zapadne. V kalendář můžeš keř každé událostí dát i link na tohle své vlákno pro případnou domluvu s dalšími. 🌻
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom