Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz 151. The Open

Já jsem trochu zklamán průběhem Open......a ani ne tak tím, že nevyhrál Rory nebo některý z mých dalších oblíbenců, o to nejde, Harman vyhrál naprosto zaslouženě:up:. Ale já mám rád, když je turnaj napínavý, nejlépe až do poslední jamky.......a to tady chybělo:(. Navíc vzhledem k charakteru hřiště a předpokládanému větru a dešti jsem myslel, že se skóre bude přelévat a měnit každou chvíli....a taky - až na vyjímky - nic. I jsem u finálového kola ke konci chvíli zdřímnul.........
 
Pro mě to byla nádhera a skvělý taktický výkon (a zvládnul i ty jamky, kdy se mu začali ostatní trochu po jeho chybách přibližovat). A hlavně konečně vyhrál zase někdo, kdo není vysoký a nemá ani dlouhé rány (tuším, že třeba Fitzpatrick nebo Fleetwood také nejsou vysocí, ale dlouzí ano). Harman má jasnou fyzickou nevýhodu a přesto dokáže krátkou hrou ostatní porazit. Proto třeba obdivuji Langera, jak dokázal a ještě dokáže držet krok nejen na senior ture, ale obcas i na majoru treba dvě kola prave diky kratke hre a takovym tradicnim skvelym golfem, kdy skoro nema sanci jit vetsinou treba na petiparu druhou do greenu, presto to zvlada jinak... to same na tech silene dlouhych ctyrparech to nejak uhraje..... a Harman s jeho cca 170cm to fakt nema lehke ... podobne je to v tenisu, je videt, jak skvely a technicky tenis museji ti mensi hraci hrat, aby proti tem vysokym meli sanci (v tenise se vetsinou ta vyhoda vysky snizuje diky tomu, ze vysoky hrac ma obvykle horsi pohyb, tohle vyrovnani v golfu proste neni).
 
Přesně! A ještě hraje dřevák nalevo! Každej "trenér" ti řekne, že je to nesmysl a hrát nalevo tě jednou bude omezovat... 🤡
Fandím mu už delší dobu a tenhle turnaj odehrál famózně!!!
Povodil si je neskutečně... 🎩👌
There are plenty of interesting things about Harman. He plays golf left-handed but is otherwise entirely right-handed.
 
There are plenty of interesting things about Harman. He plays golf left-handed but is otherwise entirely right-handed.
Prosím konverzovat v češtině. Rád bych věděl, o čem se mluví. Děkuji ;)
 
Prosím konverzovat v češtině. Rád bych věděl, o čem se mluví. Děkuji ;)
„Na Harmanovi je spousta zajímavých věcí. Hraje golf levou rukou, ale jinak je výhradně pravák.

Stejně to má i Mickelson.
 
Je to zajímavé, kolik 100% praváků se poprvé automaticky postaví s holí na levou stranu. Pořád ten syndrom z hokejky. Některým to vysvětlím jako úchop spíše bejsbolové pálky, ale na to se najde i část těch, kteří řeknou, že by i tu drželi nalevo.
Jako 100% pravák jsem hokejku držel nalevo, bejsbolku napravo a poprvé golfovou hůl také hned napravo aniž by mne napadlo to vzít jinak, ale asi je to dost individuální :D.
 
Přesně! A ještě hraje dřevák nalevo! Každej "trenér" ti řekne, že je to nesmysl a hrát nalevo tě jednou bude omezovat... 🤡
Fandím mu už delší dobu a tenhle turnaj odehrál famózně!!!
Povodil si je neskutečně... 🎩👌
Ted si predstav jak by to vypadalo kdyby se minulej tejden Rory do toho nepris*al s uplne pro nej zbytecnym birdie birdie finish. Vyhral by domaci Macintyre a vcera teda Harman. A taktez vcera na pga tour Bhatia. To by najednou vic lidi zaclo premejslet jestli si nemaji stoupnout na tu pravou stranu mice:)
 
IMG_1879.webp
 
Hlavní důvod, proč v současné době Scheffler není schopen vyhrát, je jeho patování 🙈

IMG_8781.webp
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom