Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nefunguje vyhledávání na 19.jamka

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Nefunguje vyhledávání na 19.jamce a s tím související nějaké drobnosti.

Souvisí to s dokončenou aktualizací, a následným právě probíhajícím nasazováním "jiné indexovací" technologie a hledání optimální konfigurace serveru.
Díky tomu je občas aktuálně i více pomalé "vkládání příspěvku" - protože při vkládání se to indexuje, aby pak následné prohledávání bylo rychlé (trochu zjednodušeně jen pro představu řečeno). Příspěvku to trvá, ale nakonec se vloží.

Řeším.

---

Pokud potřebujete něco teď najít, tak zkuste strýčka google, zadat jak název webu, tak hledaný výraz, třeba v této podobě:

"site:19jamka.cz green" nebo stačí i "19jamka.cz green"

Obojí najde trochu jinak setříděné výsledky, ale vcelku to funguje.
 
Upraveno:
K tomu vyhledavani ... neumi to vyhledavat jen podle casti textu - dnes jsem hledal "Druid" a nenaslo nic. Az kdyz jsem hledal "Druids" tak jsem dostal co jsem hledal. To same treba "Haug" nenajde Haugschlag .. musim to zadat cely. To mi prijde trosku nestastny. Netusim jak moc je slozity to upravit, ale asi by to bylo lepsi (?)

Jo a jeste mozna zmenit "Podpora 19.jamky" na "Technicka podpora..." ? Kdyz jsem ted hledal kam napsat to o hledani vyse, docela jsem bloudil. Myslel jsem ze "Podpora 19.jamky" bude spis na tema .. financni, propagace atd ...
 
K tomu vyhledavani ... neumi to vyhledavat jen podle casti textu - dnes jsem hledal "Druid" a nenaslo nic. Az kdyz jsem hledal "Druids" tak jsem dostal co jsem hledal. To same treba "Haug" nenajde Haugschlag .. musim to zadat cely. To mi prijde trosku nestastny. Netusim jak moc je slozity to upravit, ale asi by to bylo lepsi (?)

Chápu. Upravit úplně snadno nelze, resp. nešlo by pak dobře fórum aktualizovat. Nicméně pro řešení těchto úloh fórum využívá v základu hvězdičkovou syntaxi. Tzn. běžně celá slova, jak popisuješ, pro část pak zadat "Haug*"

Jo a jeste mozna zmenit "Podpora 19.jamky" na "Technicka podpora..." ? Kdyz jsem ted hledal kam napsat to o hledani vyse, docela jsem bloudil. Myslel jsem ze "Podpora 19.jamky" bude spis na tema .. financni, propagace atd ..

Skvělý point, díky, upraveno. :up:
 
Chápu. Upravit úplně snadno nelze, resp. nešlo by pak dobře fórum aktualizovat. Nicméně pro řešení těchto úloh fórum využívá v základu hvězdičkovou syntaxi. Tzn. běžně celá slova, jak popisuješ, pro část pak zadat "Haug*"
jo tohle je reseni :up: (v tu chvili me nenapadlo ;))
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom