Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Olympijský turnaj golfu žen 2024

Nevysílá to ani eurosport, což je slovy Záruby “hlavní vysílatel”…možná na placené platformě, kde vysílají asi 5 nebo 6 streamů.
Jsem si celkem jistý, že na atletiku nebo plážový volejbal bude koukat řádově víc lidí, i když tam nemáme zástupce, než na golf. Pro nás je to smutné, ale z hlediska počtu diváků jsme prostě malí…
ČT bych to nevyčítal..
Na Maxu dávají úplně všechno, ale bez českého komentáře, což je vlastně úleva proti golfu na eurosportu. Za ty dvě stovky mi to stojí ;)
 
Na Maxu dávají úplně všechno, ale bez českého komentáře, což je vlastně úleva proti golfu na eurosportu. Za ty dvě stovky mi to stojí ;)
Českej komentář pánů na ČT sport mě spolehlivě donutil nekoukat ani na to málo z golfu co vysílají.
Tohle duo má totální problém s LIV, půlka komentáře mužského turnaje jim zabralo plivání na LIV a “přeběhlíky”.
U turnaje pro dámy mě zase trhá uši to co teď všichni všude řeší - přechylování jmen cizích hráček. Já jsem proti, ale o to nejde. ČT dlouhodobě hlásá že to musí dělat. Ti dva mantáci se neumí dohodnout ani mezi sebou, některou přechyluje jeden, jinou zase druhej, některou nikdo. Ale vrchol co jsem slyšel byla věta “to se Nely KORDĚ ulevilo” - hrála těsně přes vodu. Nejsem velkej expert na češtinu, ale podle jakého pravidla tohle vymyslel fakt nevím. A neřekl to jen jednou tenhle patvar. To by jeden fakt blil…👎
 
Českej komentář pánů na ČT sport mě spolehlivě donutil nekoukat ani na to málo z golfu co vysílají.
Tohle duo má totální problém s LIV, půlka komentáře mužského turnaje jim zabralo plivání na LIV a “přeběhlíky”.
U turnaje pro dámy mě zase trhá uši to co teď všichni všude řeší - přechylování jmen cizích hráček. Já jsem proti, ale o to nejde. ČT dlouhodobě hlásá že to musí dělat. Ti dva mantáci se neumí dohodnout ani mezi sebou, některou přechyluje jeden, jinou zase druhej, některou nikdo. Ale vrchol co jsem slyšel byla věta “to se Nely KORDĚ ulevilo” - hrála těsně přes vodu. Nejsem velkej expert na češtinu, ale podle jakého pravidla tohle vymyslel fakt nevím. A neřekl to jen jednou tenhle patvar. To by jeden fakt blil…👎
Taky jsem proti přechylování........první den plavání to u žen komentátor ČT (jméno už nevím) komentoval bez přechylování.....a i to tam vysvětlil. A bylo to úplně v pohodě.......Jo, a pak dostal asi důtku nebo ho rovnou vyhodili, nevím.......ale zbytek plaveckých soutěží se zase striktně přechylovalo. A vrchol byl u plavecké legendy Katie Ledecky (USA), kde když už přechýlená, tak má být Ledeckyová (šílený:vomit:) ....ale oni jí rovnou počeštili na Ledeckou. Stejný, jako v golfu by byl Matt Kuchar Matěj Kuchař..........i když A.Babický to občas v žertu použije:)
 
... “to se Nely KORDĚ ulevilo” - hrála těsně přes vodu. Nejsem velkej expert na češtinu, ale podle jakého pravidla tohle vymyslel fakt nevím. A neřekl to jen jednou tenhle patvar. To by jeden fakt blil…👎
Nejspíš ta Korda, čili vzor žena -> ŽENĚ se ulevilo 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom