Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 19.jamky - pá 4.5.2018 - Štiřín

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-05-18

Stav
Uzamčeno.

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
+0,7
28777.webp

Se slevovou nabídkou je tu další SpolHra, tentokráte nedaleko Prahy ve Štiříně. Krásné parkové hřiště je ideální na jarní procházku :)

Kdy?: pá 4.5.2018
Kde?: Štiřín
Proč?: protože máme rádi golf a chceme hrát spolu :)
Cena?: Jak si kdo zařídí, možnost zakoupit již zmiňovaný voucher na Golfoveslevy.cz

Rozdělíme den na dvě části, první TT kolem 11hod a druhou devítku od 15hod, aby stihli i nejací pracující :) Mezi devítkama oběd, posezení, pokec.

Zájemci:
Ráno, 11:10:

@JanKostalCZE
@macdav
@requo
@HonzaS

Po poledni, 13:10
@Jerry
@Pitching
@Dana

Odpoledne, 15:10 + 15:30
@macdav
@Dana
@requo
@HonzaS
@Jerry
@Pitching
@JanKostalCZE
 
Upraveno:
Jájájá... ráno (dobře, dopo) i odpo, fíčka jsem si koupil. :)

Díky Jane za organizaci!
 
Já bych se taky přidal, na obě kola :D samozřejmě včetně oběda, jen s tou vířivkou nevím....:rolleyes:
 
Upraveno:
Já taky, zatím sama, kamarádka Dáša se rozmyslí. Dopo i odpo.
Aktualizace: já a Dáša
 
Upraveno:
A co takhle varianta, že si dáte vy pražáci, co máte dost volna :pnejdřív oběd a start se přesune na 13.hod. To bych přijel taky;)
 
A co takhle varianta, že si dáte vy pražáci, co máte dost volna :pnejdřív oběd a start se přesune na 13.hod. To bych přijel taky;)
tak muzes jit tu druhou jenom :)
 
Kvůli devítce z Mostu do Štiřína nepojedu :confused:, to bych víc času strávil v autě než na golfu :rolleyes::p
tak pak druhou 9 sam
 
@Jerry nebo druhou devitku s babama s Český Lípy... Že bychom taky nemusely tak brzo vstávat...
Teď jsem trošinku zmatený:oops: . Jesli mi tím chceš říct, že by Vám taky možná vyhovovalo vystartovat později, tak proč prostě sprostě pana pořadatele (@JanKostalCZE ) nevysabotujem a nepřehlasujem. :p:D
 
Teď jsem trošinku zmatený:oops: . Jesli mi tím chceš říct, že by Vám taky možná vyhovovalo vystartovat později, tak proč prostě sprostě pana pořadatele (@JanKostalCZE ) nevysabotujem a nepřehlasujem. :p:D
startovni casy jsou na pokyn Náčelníka :D a pro me uz by to bylo pozde :( musim nejpozdeji kolem 18hod koncit
 
Teď jsem trošinku zmatený:oops: . Jesli mi tím chceš říct, že by Vám taky možná vyhovovalo vystartovat později, tak proč prostě sprostě pana pořadatele (@JanKostalCZE ) nevysabotujem a nepřehlasujem. :p:D
My přijedeme klidně ráno, já to nabídla kvůli tobě...
 
@JanKostalCZE ale víš, že tam nemáš náčelníka uvedenýho ...:oops:

@Jerry , si můžeš dát jednu od 9:00 a pak dvě kola s náma, aby se ti to vyplatilo....:p
 
Já mohu od 11 a 15. V 17:00+ musím odjíždět. Nevidím ale problém v tom, aby byly dvě party, tzn. ten kdo může přes den, šel přes den 11 + oběd + 15, druhá parta pokud celá 18tka: oběd + 15 + 17.

:)
 
Asi jsem špatně čitelnej nebo co ... :eek:o_O Já tady celou dobu píšu, že bych mohl od 13 hod a furt mi tady sakra někdo cpe něco o 17.hodině :D někeří exoti dokonce o 9.hodiněo_O:D . Tak to zkusím ještě jednou s názorným příkladem ;)

1 @JanKostalCZE a jeho následovníci jdou od 11 hod 1.devítku, kterou skončí cca ve 13 hod
2 @Jerry, @Pitching a případně ti co se jim nechce vstávat tak, aby dorazili na 11.hod vystartují na 1.devítku ve 13 hod
3 kolem 15.hod pak jsou všichni schopni absolvovat 2.devítku

Ty co musej domu v 17+, můžou domu, ty co nemusej můžou dát pokec, případně jídlo, případně společnou saunu a vířivku :p
 
Haló, pořád nikdo další? :cool:
 
Já a @Pitching , ale s největší pravděpodobností půjdeme 1.devítku od 13 hod abychom se k vám přidali na druhou od 15 hod
 
Já a @Pitching , ale s největší pravděpodobností půjdeme 1.devítku od 13 hod abychom se k vám přidali na druhou od 15 hod
Vidím, že příště musím číst "nové příspěvky" odzadu :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom