Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Započítání výsledku turnaje do HI

Deadfish

Nováček+
Dne x.x.2024 jsem hrál turnaj s a ano, bylo mojí chybou, že jsem zapomněl doma inzulín a turnaj jsem musel ukončit po osmé jamce a odjet domů. Odevzdal jsem jej na recepci s tím, že ze zdravotních důvodů musím skrečovat a byl mi započítán horentní výsledek, protože od deváté jamky napsli škrtatné jamky... Je to tak v pořádku?

A obecně, mám navíc chronické problémy se zády, takže mi hrozí z důvodů zablokování páteře (chválabohu, už nějako dobu mě to míjí) po nějakém švihu v průběhu turnaje nutnost odstoupení. Jak je vlastně na takové případy pamatováno, jaký je správný postup hráče (mě), pořadatele, ...


Děkuji za případnou osvětu
 
Dne x.x.2024 jsem hrál turnaj s a ano, bylo mojí chybou, že jsem zapomněl doma inzulín a turnaj jsem musel ukončit po osmé jamce a odjet domů. Odevzdal jsem jej na recepci s tím, že ze zdravotních důvodů musím skrečovat a byl mi započítán horentní výsledek, protože od deváté jamky napsli škrtatné jamky... Je to tak v pořádku?

A obecně, mám navíc chronické problémy se zády, takže mi hrozí z důvodů zablokování páteře (chválabohu, už nějako dobu mě to míjí) po nějakém švihu v průběhu turnaje nutnost odstoupení. Jak je vlastně na takové případy pamatováno, jaký je správný postup hráče (mě), pořadatele, ...


Děkuji za případnou osvětu
V pořádku to není! Kde to bylo?
 
V pořádku to není! Kde to bylo?
Omlouvám se, to bych nerad psal, z hlediska principu je to jedno, spíš bych se rád dozvěděl, jak to v obdobných případech má správně být. Chyba se stane ...
 
Omlouvám se, to bych nerad psal, z hlediska principu je to jedno, spíš bych se rád dozvěděl, jak to v obdobných případech má správně být. Chyba se stane ...
V pravidlové poradně na golf1.cz to podrobné vysvětluje Dalibor Procházka. A stát by se to nemělo, ať je to kdekoliv!!!
 
Můžu poprosit o přesný odkaz?
Resp. o moc nejde, ale je ještě nějaký způsob, jak se toho škaredého výsledku v historii HI zbavit? :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf59 - Custom fitting & building Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom