Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Nedalo mi a jel sem vyzkouset Golf Park na Zbraslavi. Po zaparkovani 10minut kroupy a pak uz jen slunce a vitr. 7 puvodnich jamek plus dve nove, vsechno mistni standart, jen je par mist v procesu. Nova sestka pres rozcvicovaci louku by potrebovala pridat par metru fairwaye, snad postavi odpaliste jeste trochu dozadu a nakonci fairwaye zrusi cesticku k puvodni jednicce. Ale jinak fajn druha rana na puvodni pitching green. Co me ale dostalo byla nova sedmicka, na green himalaji, totalne slepa rana, proti silnej vitr a jakoby byl najednou clovek nekde na linksu. Doufam ze se podari udrzet “foregreen” z himalaji a pujde puttovat z velke dalky. Celkove mi tam chybi jen trochu delsi 4par, i bez driveru se to da odehrat v pohode. Na rychlou devitku s pul setem idealni hriste. Nebyt pravidelny kolony od Zlicina tak prijedu casteji:rolleyes:
 

Přílohy

  • IMG_0831.jpeg
    IMG_0831.jpeg
    110,8 KB · Zobrazení: 55
  • IMG_0832.jpeg
    IMG_0832.jpeg
    110,3 KB · Zobrazení: 56
  • IMG_0833.jpeg
    IMG_0833.jpeg
    138,7 KB · Zobrazení: 58
  • IMG_0834.jpeg
    IMG_0834.jpeg
    211,5 KB · Zobrazení: 57
  • IMG_0838.jpeg
    IMG_0838.jpeg
    150,3 KB · Zobrazení: 55
  • IMG_0839.jpeg
    IMG_0839.jpeg
    134,4 KB · Zobrazení: 57
Dnešní hra v Hořehledech, jen s @requo. Čekali jsme, až se odpoledne trochu vylepší počasí. Na první jamce svítilo sluníčko, na druhé padaly kroupy a stále foukal vítr. Počasí bylo aprílové, několik prvních jamek nám mrzly prsty. Hřiště je krásně upravené, po deštích mokré, barevné. 👏
Minulý týden jsem měla trénink s Jirkou a dnes jsem si vše, co jsem pochytila, jsem si zkoušela. První devítka skvělá, za 49 a letošní první par. 🍀 Druhá devítka už tak dobrá nebyla, nakonec celkem za 110. Od 15jamky jsme čekali, až odehrají Ti před námi, kteří šli v 5ti, tak se najednou hrálo jinak.
Michal dnes za 91, několik parů a birde na 6. 👏
Uvidím, jak se bude hrát zítra na jiném hřišti a hlavně turnajově.🏌️‍♀️😉
 

Přílohy

  • IMG_5692.jpeg
    IMG_5692.jpeg
    89,7 KB · Zobrazení: 42
  • IMG_5695.jpeg
    IMG_5695.jpeg
    133,1 KB · Zobrazení: 42
  • IMG_5696.jpeg
    IMG_5696.jpeg
    177,1 KB · Zobrazení: 42
Dnešní hra v Hořehledech, jen s @requo. Čekali jsme, až se odpoledne trochu vylepší počasí. Na první jamce svítilo sluníčko, na druhé padaly kroupy a stále foukal vítr. Počasí bylo aprílové, několik prvních jamek nám mrzly prsty. Hřiště je krásně upravené, po deštích mokré, barevné. 👏
Minulý týden jsem měla trénink s Jirkou a dnes jsem si vše, co jsem pochytila, jsem si zkoušela. První devítka skvělá, za 49 a letošní první par. 🍀 Druhá devítka už tak dobrá nebyla, nakonec celkem za 110. Od 15jamky jsme čekali, až odehrají Ti před námi, kteří šli v 5ti, tak se najednou hrálo jinak.
Michal dnes za 91, několik parů a birde na 6. 👏
Uvidím, jak se bude hrát zítra na jiném hřišti a hlavně turnajově.🏌️‍♀️😉
Dnes na jiném hřišti a turnajově se ti bude hrát skvěle, protože půjdeš ve flajtu se samými fešáky ;)
 
Až tě potkám, tak tě vemu sedmičkou přes záda rejpalku 😀
Já jsem samozřejmě nemyslel tebe, ale ty zbylý … sakra, není on jeden z nich právník 🤔 … tak nic, no 🤭😂
 
Dnes první a na dlouhou chvíli poslední turnaj na Kotlině. Dobré počasí, jídlo i drinky. Co bylo exkluzivní, tak byl flajt. Michal @requo Týnka @kristyna Saša @Sauron a moje maličkost. Díky moc za hezký den strávený vaší společnosti ;)
Svojí hru nebudu raději moc komentovat. Bylo to otřesné :oops: Posuďte sami. Nejspíš mne čeká 14 denní golfová pauza až do mé vysněné dovolené na Moravě.
1713719505035.png


IMG_20240421_143932.jpg


Dobrá nálada se nás držela ;)
 
Dnes první a na dlouhou chvíli poslední turnaj na Kotlině. Dobré počasí, jídlo i drinky. Co bylo exkluzivní, tak byl flajt. Michal @requo Týnka @kristyna Saša @Sauron a moje maličkost. Díky moc za hezký den strávený vaší společnosti ;)
Svojí hru nebudu raději moc komentovat. Bylo to otřesné :oops: Posuďte sami. Nejspíš mne čeká 14 denní golfová pauza až do mé vysněné dovolené na Moravě.
Zobrazit přílohu 42648

Zobrazit přílohu 42649

Dobrá nálada se nás držela ;)
Je celkem ftipné, že první místa brali bývalý či současní hráči Hořehled:). Grimovi...
 
IMG_5708.jpeg
IMG_5710.jpeg
Dnes zmiňovaný turnaj v Terezíně. První letošní turnaj na 18.jamek a první letošní hra mimo Hořehledy. Počasí nakonec vyšlo krásné. Flajt pohodový - pánové, děkuji. 👍 @requo se rozbil vozík, tak od 5jamky chodil se svým novým bagem na zádech.
Má hra hodně různorodá. Krásné dlouhé rány, nevydařené kratší příhry, paty. (Přesný opak toho, co šlo minulý týden s trenérem. Prostě zkouším. Na turnaji ne úplně ok 😉. Série hodně nevydařených jamek dost sráží psychicku dolů. Naštěstí přišlo birdie a dost to opět nakoplo.
Závěr. O víkendu jdu opět k trenérovi. 🍀
 
Na putteru se mi občas vrtká grip jak když na výškově nastavitelném shaftu moc nedrží a všehovšudy už prostě nedává dostatečné množství 1-puttů :D. OK, čas na výměnu - docela dost se mi líbí L.A.B.golf puttery, viděl jsem ho na hřišti, vyrábí ho i nalevo a třeba mi ta technologie pomůže :D. V Hodkovičkách dělají fitting, tak tam po práci sjedu...
Fitter: Dobrý den, vy jste levák? Ne, začal jsem hrát nalevo protože nedokážu puttovat napravo...
Fitter: Hmm, zajímavé, ukažte jak šviháte - aaa, typický levák, buď ostré draw nebo nekontrolovaný push. Tady máte RH hůl, zkuste... Hmm, tisickrát lepší... Tak tenhle putter vám dneska nalevo neprodám! Zkuste se zamyslet nad hrou napravo, stavte se tady párkrát tyhle puttery zkusit na pravou stranu, za měsíc se domluvíme...

Challenge accepted!
V týdnu 3x košík na RH na drivingu, dneska jsem vzal jsem půjčenou 7i rovnou na 18 jamek, poctivě jsem si k tomu odtlačil celou LH výbavu, abych z ní použil 3x SW, když už hra 7i fakt nedávala u greenu smysl :D, a putter. Ten jsem tak v 80% procentech otočil napravo a puttoval špičkou :D. No, nebylo to horší než normálně :devil:
Výsledek? Asi ta předělávka na pravého golfistu klapne :D, trefil jsem 10/14 FIR, neztratil ani jeden balon, nebyl v žádné penalty zone a ke konci už jsem dopálil skoro stejně daleko jak nalevo, jen konzistentně... A o 10 ran lépe než je poslední dobou standard :D
1713723718463.png
 
Je celkem ftipné, že první místa brali bývalý či současní hráči Hořehled:). Grimovi...
asi slušnej oddíl ty Hořehledy ;)
 
Na putteru se mi občas vrtká grip jak když na výškově nastavitelném shaftu moc nedrží a všehovšudy už prostě nedává dostatečné množství 1-puttů :D. OK, čas na výměnu - docela dost se mi líbí L.A.B.golf puttery, viděl jsem ho na hřišti, vyrábí ho i nalevo a třeba mi ta technologie pomůže :D. V Hodkovičkách dělají fitting, tak tam po práci sjedu...
Fitter: Dobrý den, vy jste levák? Ne, začal jsem hrát nalevo protože nedokážu puttovat napravo...
Fitter: Hmm, zajímavé, ukažte jak šviháte - aaa, typický levák, buď ostré draw nebo nekontrolovaný push. Tady máte RH hůl, zkuste... Hmm, tisickrát lepší... Tak tenhle putter vám dneska nalevo neprodám! Zkuste se zamyslet nad hrou napravo, stavte se tady párkrát tyhle puttery zkusit na pravou stranu, za měsíc se domluvíme...

Challenge accepted!
V týdnu 3x košík na RH na drivingu, dneska jsem vzal jsem půjčenou 7i rovnou na 18 jamek, poctivě jsem si k tomu odtlačil celou LH výbavu, abych z ní použil 3x SW, když už hra 7i fakt nedávala u greenu smysl :D, a putter. Ten jsem tak v 80% procentech otočil napravo a puttoval špičkou :D. No, nebylo to horší než normálně :devil:
Výsledek? Asi ta předělávka na pravého golfistu klapne :D, trefil jsem 10/14 FIR, neztratil ani jeden balon, nebyl v žádné penalty zone a ke konci už jsem dopálil skoro stejně daleko jak nalevo, jen konzistentně... A o 10 ran lépe než je poslední dobou standard :D
tak to je slušný comming out :up:
 
Byl jsme v neděli odpoledne potrénovat na Černém Mostě. Jelikož svítilo slunce a na hřišti nebyl nikdo, obešel jsem si první 3 jamky.
S výsledkem par, par. bogie. Spokojenost.
Jen grýn jedničky je hrozný, flekatý s dírama, puttování byla loterie. Je to tam každý rok takhle na jaře. Ferveje i odpaliště bez chyb, nadýchané.
 
Na putteru se mi občas vrtká grip jak když na výškově nastavitelném shaftu moc nedrží a všehovšudy už prostě nedává dostatečné množství 1-puttů :D. OK, čas na výměnu - docela dost se mi líbí L.A.B.golf puttery, viděl jsem ho na hřišti, vyrábí ho i nalevo a třeba mi ta technologie pomůže :D. V Hodkovičkách dělají fitting, tak tam po práci sjedu...
Fitter: Dobrý den, vy jste levák? Ne, začal jsem hrát nalevo protože nedokážu puttovat napravo...
Fitter: Hmm, zajímavé, ukažte jak šviháte - aaa, typický levák, buď ostré draw nebo nekontrolovaný push. Tady máte RH hůl, zkuste... Hmm, tisickrát lepší... Tak tenhle putter vám dneska nalevo neprodám! Zkuste se zamyslet nad hrou napravo, stavte se tady párkrát tyhle puttery zkusit na pravou stranu, za měsíc se domluvíme...

Challenge accepted!
V týdnu 3x košík na RH na drivingu, dneska jsem vzal jsem půjčenou 7i rovnou na 18 jamek, poctivě jsem si k tomu odtlačil celou LH výbavu, abych z ní použil 3x SW, když už hra 7i fakt nedávala u greenu smysl :D, a putter. Ten jsem tak v 80% procentech otočil napravo a puttoval špičkou :D. No, nebylo to horší než normálně :devil:
Výsledek? Asi ta předělávka na pravého golfistu klapne :D, trefil jsem 10/14 FIR, neztratil ani jeden balon, nebyl v žádné penalty zone a ke konci už jsem dopálil skoro stejně daleko jak nalevo, jen konzistentně... A o 10 ran lépe než je poslední dobou standard :D
Zobrazit přílohu 42657

Možná to po včerejšku taky vyzkouším napravo 😅

1713785612814.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom