Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Zatím to celkem lepí. Jsem zvědavý na sobotní Ryder Cup proti Motolu a především nedělní turnaj v Kestřanech, jestli to přenesu i jinam než na domácí půdu.

Měl jsem tu čest si dnes zahrát s náčelníkem @requo a musím férově přiznat, že tolik smůly na greenech jsem už dlouho neviděl. Tu chyběla jedna otočka, tuhle zas lipout nebo chip-in vyraženej vlajkou. Každopádně to bylo velmi milé a pohodové odpoledne, díky Míšo!


IMG_5123.jpeg
 
Dnes skoro po třech letech hra ve St.Boleslavi.......Stromy o něco vyrostly, jinak asi nového nic....ale kvalita ploch super:up:, snad mírnou kritiku by snesla pouze odpaliště.
Hrál jsem "nudný" bogeygolf s několika pary:), výsledek se kterým bych byl na takto krátkém hřišti s parem 68 spokojenej bohužel ovlivnil naprosto nepochopitelný kolaps na pětiparové čtyřce (za 12:down::vomit::vomit:).....takže nakonec na rány 96:(, na Stb to ještě bylo celkem přijatelný (32) vzhledem k tomu, že to hřiště logicky dává k dobru minimum ran.....
 
Dnes skoro po třech letech hra ve St.Boleslavi.......Stromy o něco vyrostly, jinak asi nového nic....ale kvalita ploch super:up:, snad mírnou kritiku by snesla pouze odpaliště.
Hrál jsem "nudný" bogeygolf s několika pary:), výsledek se kterým bych byl na takto krátkém hřišti s parem 68 spokojenej bohužel ovlivnil naprosto nepochopitelný kolaps na pětiparové čtyřce (za 12:down::vomit::vomit:).....takže nakonec na rány 96:(, na Stb to ještě bylo celkem přijatelný (32) vzhledem k tomu, že to hřiště logicky dává k dobru minimum ran.....
Tak pěkně trénuj, ať nás podržíš za 14 dní 😉😉😉
 
24.4.2024 • 18j. Hořehledy: 85 ran, 29 patů (by mGolf)
IMG_6971.jpeg


Dneska jsem zcela výjimečně měl v týdnu celodenní volno v práci, tak jsem to využil včera večer v Hoře na 9j HCP turnaj s @mkopcak. Zahrál jsem včera 47 ran, neměl jsem z toho špatný dojem, ale mohlo mi tam toho padnout trochu víc. Malinko smůla. :) A tak místo dnešní původně plánované dřiny na chatě - měl jsem přehazovat kompost, jsem jel potrenovat na středeční úplně ukázkové prázdné luxusní Horehledy. To je fantastický mít hřiště jen sám pro sebe, i to slunko dneska dopo vykouklo.

A výsledkově to vyšlo naprosto skvěle! Pravda, šel jsem sám. Co včera na grýnech nešlo, to mi dneska strážný anděl plně vynahradil. :) Nejvíc mě ale těší druhá devítka. Prišla tam krize, když začalo zase studeně silně foukat a ta série 4 double/triple nic pěkného. Ale bral jsem to jako součást - i když ten druhý tripl na sedmičce po trojpatu mě skoro znechutil. Ale nepoložilo, vzpomněl jsem si, že každá další jamka a rána je vždy nová. Od teď dál. Vždy. Čert vezmi, co bylo. A poslední dvě jamky to zase vytáhly. 8(17). Ten vítr teď foukal krásně do zad, drive se povedl, druhá s tím samým větrem doskákal až do grýnu a..... A jednopat. A byl tam. Orlík sokolik jeden. A to nejlepší - na poslední jamce potvrzený parem. 🥰

Takhle bych to volno v práci mohl mít častěji. :) ⛳

IMG_6952.jpeg
 
Upraveno:
24.4.2024 • 18j. Hořehledy: 85 ran, 29 patů (by mGolf)
Zobrazit přílohu 42696

Dneska jsem zcela výjimečně měl v týdnu celodenní volno v práci, tak jsem to využil včera večer v Hoře na 9j HCP turnaj s @mkopcak. Zahrál jsem včera 47 ran, neměl jsem z toho špatný dojem, ale mohlo mi tam toho padnout trochu víc. Malinko smůla. :) A tak místo dnešní původně plánované dřiny na chatě - měl jsem přehazovat kompost, jsem jel potrenovat na středeční úplně ukázkové prázdné luxusní Horehledy. To je fantastický mít hřiště jen sám pro sebe, i to slunko dneska dopo vykouklo.

A výsledkově to vyšlo naprosto skvěle! Pravda, šel jsem sám. Co včera na grýnech nešlo, to mi dneska strážný anděl plně vynahradil. :) Nejvíc mě ale těší druhá devítka. Prišla tam krize, když začalo zase studeně silně foukat a ta série 4 double/triple nic pěkného. Ale bral jsem to jako součást - i když ten druhý tripl na sedmičce po trojpatu mě skoro znechutil. Ale nepoložilo, vzpomněl jsem si, že každá další jamka a rána je vždy nová. Od teď dál. Vždy. Čert vezmi, co bylo. A poslední dvě jamky to zase vytáhly. 8(17). Ten vítr teď foukal krásně do zad, drive se povedl, druhá s tím samým větrem doskákal až do grýnu a..... A jednopat. A byl tam. Orlík sokolik jeden. A to nejlepší - na poslední jamce potvrzený parem. 🥰

Takhle bych to volno v práci mohl mít častěji. :) ⛳

Zobrazit přílohu 42697
Vééélkáá gratulace!👏
 
Dnešní přenádherné golfové počasí mne vyhnalo na hřiště :)
Na Kotlině od 10 hod turnaj, golf club Klánovice na 18 jamek. První tee time v 9,30 hod před nimi, a druhý v 11,40 za nimi. 1 devítka ve třech za 2 hod a ta druhá za 2,50 hod. Došli jsme turnaj a krapet stáli. Díky počasí a kolegům ve flajtu..bratři 75 a 71 let.. mi to ani nevadilo. Stejně mě ti dva důchodci zase porazili :D Moje hra byla těžce na houpačce. 1 devítka 13 patů, a 2 devítka 19 patů.. tvl 3 troj paty...no nepos.... bych se z toho. Železa byla opravdu divoká. Jednou super a potom dvě topinky do prčic. Na to, co jsem vytvářel, je to číslo pod 100 ran ještě super. To samé na greenu druhou devítku. Proměním dvou metrák, abych vzápětí potřeboval 3 paty na 2 metry. Je to moje poslední hra před dovolenou. Znovu budu hrát až 6.5.2024 v Hukvaldech.
Doufám, že těch 7 her za sebou na dovolené ve zdraví přežiji. Těším se na vás všechny na Kaskádě. Samozřejmě s Jindrou @Henry , Liborem @ligi , @Kotilajnen a tuším, že @mikas už v Ostravici v úterý. Doufám, že jsem si za posledních pět her vybral vše špatné, a na dovolený to bude jenom lepší ;)

1714233749360.png
 
Dnes u nás v Hořehledech Ryder Cup mezi Pošumavskou golfovou ligou a Motolem. Texas a Foursome jsme s kamarádem Vláďou vyhráli vždy 4/3 a donesli tak 2 body. Singl jsem proti HCP 6,9 půlil na poslední jamce. Celkově jsme Motol porazili o 6 bodů - nádherný golfový den!

IMG_5173.jpeg
 
Dnes (včera) Slapy, tréninková hra před Kaskádou.
Dnes se mi to líbilo, pro mě po dlouhé době fakt dobrá hra, 94 ran jsme dlouho nezahrál.
První devítka byla horší, asi to i souvisí s tím, že jsem nestihl driving, což mi prostě dobře nedělá. Ale spadly tam dva pary, molo být i lépe, nicméně některé části hry bych velmi rád vymazal 🤣🤣🤣
Druhé devítka byla lepší, nějak jsem si uvědomil, jak s driverem a hned to lítalo daleko a i rovně. Železa různě, ale ve finále i spokojenost. Na 14ce se povedl berdík, krásný drive, příhra na horní patro greenu a pak citlivě zahraný putt přímo do jamky. Fakt super. Akorát ta debilní 18ka mě naštvala, krásný drive, příhra super, trefená hrana a návrat míčku o 40 m na fairway :mad::mad::mad:
Hřiště celkem v pohodě, vysekané, některé greeny sem tam zbytky po aerifikaci.
 
Zatím to celkem lepí. Jsem zvědavý na sobotní Ryder Cup proti Motolu a především nedělní turnaj v Kestřanech, jestli to přenesu i jinam než na domácí půdu.

Měl jsem tu čest si dnes zahrát s náčelníkem @requo a musím férově přiznat, že tolik smůly na greenech jsem už dlouho neviděl. Tu chyběla jedna otočka, tuhle zas lipout nebo chip-in vyraženej vlajkou. Každopádně to bylo velmi milé a pohodové odpoledne, díky Míšo!


Zobrazit přílohu 42689
Tak v Kestřanech super práce mKopčák , gratuluji 👍👍 byl jsem tam taky,ale já hraju jinej level ⬇️ HCP 41 ale dneska 38 StB, bohužel za 118 😭😭
 
Dnes opět Prosečné. Po dnešní hře jsem zjistil že kromě toho že jsem vymněnil hole bych potřeboval vyměnit ruce a to ošklivé mezi ušima.
Celkem spokojenost s krátkou hrou, bohužel patování bylo horší. Prostě tam dneska nespadl žádný par.
Výsledek na můj HI - 103 ran , STB 35.
 
Včera takovej šrot, že dnes zůstal driver v garáži. Aby bylo víc hry železy a abych je začal znova trefovat. Šrot pokračoval dál, dnes se vyznamenal putter. Pozitivní závěr 3 pary v řadě, hlavně osmnáctka jen železy v paru potěšila. A udělal jsem si guláš v hlavě, už jsem byl jednou nohou na fittingu, abych si konečně pořídil dřevo. A dnes jsem zjistil, že mi na rány 170-180m po rovině stačí 4i, která se doteď vlastně flákala v bagu. Dokud neprodloužím driver, vlastně nemám pro dřevo místo.
 
28.4.2024 • Písek - Kestřany: 96 ran, 34 patů (by mGolf)

IMG_7009.jpeg

Včera Turnajový Písek na sebe slušný. Dvě jamky se vlastními chybami nepovedly, ale ostatní vyšly na mě slušně a bavilo mě to. Měl bych se možná už snažit hrát místy více agresivně, ta defensiva a konzervativní hry body do zásoby neudělá... Nu, každopádně nový driver párkrát pomohl, musím na něho ale pomalu, aby se neunavil. :) Písek hrací plochy prima, trochu pomalejší grýny, které by chtělo do dokonalosti malinko sesekat. Na několika odpalisti bylo potřeba dávat pozor na to, aby člověk našel rovné místo. Ale v poli fajn, moc se líbilo. A řízek se salátem byl skvělý. Celkově turnajová hra s obědem za 990,-, hezké!

IMG_6987.jpeg IMG_6989.jpeg
IMG_6990.jpeg

V podvečer přesun na Bechyni na přespání, odehráli jsme rychle jen 5 jamek (1,2,7,8,9) - víc jsme nestihli, čekala nás taxíkem skvělá večeře v Bechyni, doporučená restaurace u Pichlů. Skvělý. Žebra byla fantastický. A na kuřecím supreme s rozmarýnovou omáčkou si pochutnal i náš mlsnojazýček Polraich zovaný @Sauron! Takže dobrý tip, kdyby jste někdy hledali... Na Bechyni si pinkneme ještě dnes dopo před přesunem na Hlubokou - @mkopcak mi chce ukrást driver! Nedám! Bohužel lesní jamky 4 a 5 jsou zavřený, prasata se vyřádila. :( Jinak parkovou část taky obsluhuje robotická sekačka, jako v Hoře. Hezké linky fervejí. Bechyně se mi vždy líbí. Je to místo jak ze starých časů... (A dejte si výborné místní pivo Ježibaba) 👍👍


IMG_7007.jpeg IMG_7005.jpeg IMG_7004.jpeg IMG_7006.jpeg IMG_7003.jpeg IMG_7002.jpeg
 
Včera jsem si po delší době opět zahrál Hostivař. Oni jsou na cenovém žebříčku ve vyšších patrech, ale kvalita kterou nabízejí je skvělá ! Vše upraveno, vysekáno a tvrdé greeny rychlosti 10,5-11 stop jsem letos ještě vůbec, a vlastně ani v závěru roku nikde nepotkal. Klobouk dolů.
I když jsem začal skvěle, earlem na jedničce, byl jsem o pár sekund překonán za chvíli esem na trojce. Podle mne nejtěžší třípar v Hostíku a to jak vzdáleností tak obtížností greenu, kdy všechno utíká doprava do lesůůůů, se prostě zahrát dá ! Robert to zvládl šestkou a jelikož to byl oficiální turnaj Hezké hry, získal puten Scotty Cameron !
Teď abych sháněl novou cenu...... :)
 

Přílohy

  • ca74af46-7798-48aa-8ec3-7a23cdabeb74 2.JPG
    ca74af46-7798-48aa-8ec3-7a23cdabeb74 2.JPG
    130,1 KB · Zobrazení: 41
V neděli jsem byl na Kvalifikačním turnaji do jamkovky na Černém Mostě.
Až do poslední jamky mi nešel driver, vždycky to bylo moc vysoký než daleký. Dva utopený míče na druhé devítce, trápení na desítce, ale nakonec 89 ran a postup mezi 32.
Špatné grýny, snad každý má fleky a vyžraný díry, ferveje dobré a vystříhané rafy. Ale puttování je dost loterie
1714368961840.png
 
Dnes seniorka v Poděbradech.
Totálně mne zklamala krátká hra a patování. Prostě jsem se nedokázal adaptovat na velmi pomalé grýny, takže čipy a paty zůstávaly krátké a k tomu 2 trojputy. 🤨
I když to nakonec stačilo na 1. místo, tak ke spokojenosti daleko.

IMG_9851.jpeg
 
Včera ráno v rámci našeho třídenního výletu s @mkopcak, @Sauron a @roman007 na rozehrání 7j Bechyně a potom přesun na Hlubokou. Počasí fantasticky letní, skoro až moc. Jediná škoda na hřišti byla - zapískované grýny. Dobře to jelo, ale každý malinko jinak. Hráli jsme jamkovku, já proti Martinovi a přestože začatek jsem dvě jamky v podstatě vlastními chybami věnoval, tak nakonec jsme na 18j šli square... A ten poslední pětipar oba v paru. Takže bitva o zmrzlinu skončila vlastně ideálně v rámci pohodového pokračování víkendu - square. :) Rozehrávku jsme už nedali. Bylo to krásné, ale toho vedra bylo moc. Tak pár fotek, na společnou v tom soustředění nebyl prostor...

IMG_7066.jpeg IMG_7067.jpeg IMG_7068.jpeg IMG_7062.jpeg IMG_7060.jpeg IMG_7055.jpeg IMG_7073.jpeg IMG_7059.jpeg IMG_7071.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom