Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

AERIFIKACE - KDY a KDE, podělme se o poslední krásné greeny

Albatros dle telefonickeho infa taky aerifikuje resp zimni udrzba greenu. jestli nekdo byl popište situaci díky
 
Včera jsem byl na Vinoři a na grenech je cosi bílého něco mezi křídou a jílem a mám z toho zespoda úplně bilej putter a nejde to dolu.. resp. mám z toho i bílej ručník..
 
Písek pískoval (a aerifikoval 😜) 7. a 8. října. Greeny se už pomalu vzpamatovávají, ovšem to není největší problém, kterým je totálně podmáčené hřiště. A to opravdu hodně. Hrál jsem dnes, 15. října, a bohužel jsem si místo vznášedla vzal pouze golfový vozík a místo holínek golfové boty... Zítra už budu chytřejší! 🤓 (t.j. připravím se alespoň psychicky...)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf59 - Custom fitting & building Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom