Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jerry's short game helper

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Toto jsem si doma vyrobil přes vánoční svátky:
20200111_162532.webp
20200111_162811.webp
 
1. Trochu dřeva v podobě OSB desek a dekoračních lišt
2. Starý koberce z půdy
3. Lepidla, vruty
4. Kovová trubka na vypnutí koberce visícího ze stropu
5. Trochu prostoru a šikovnosti
6. Zneužití principu nakloněné roviny

Toť vše ... ;)
 
;)
Zajímavé, a jakou rychlost má povrch?
Určitě dobré pro nácvik správného patovacího „kyvadla”, jen si hlídat rovnováhu mezi nápřahem a prošvihem ;)
Jasně, nic jinýho ani nemá smysl doma na koberci ohledně patování trénovat.:)
Já ale mnohem víc času věnuji tréninku čipování proti tomu koberci co visí ze stropu. ;)
Co jsem nečekal je, že překvapivě významě reaguje i na rotaci, zvlášť pokud trefím ty pásky. Takže reálně vidím nejen směr ale i boční rotaci, kterou jsem míčku udělil.
 
Zajímavé, a jakou rychlost má povrch?
Neměřil jsem a odhadnout to moc neumím.
Ale mám na tebe jinou otázku. Kromě toho kyvadla tam trénuji i cit na sílu úderu. Jednak pokud udělím míčku moc velkou rychlost, přeběhne hranu za brankou (viz druhý obrázek) a nevrátí se mi za trest zpátky. Pak ještě mám takový dril, se snažím první míček dostat na pole s určitým zvoleným číslem a každý další pak na čislo o jedno menší. Myslíš, že to má smysl za takových konstantních podmínek.
 
1. Trochu dřeva v podobě OSB desek a dekoračních lišt
2. Starý koberce z půdy
3. Lepidla, vruty
4. Kovová trubka na vypnutí koberce visícího ze stropu
5. Trochu prostoru a šikovnosti
6. Zneužití principu nakloněné roviny

Toť vše ... ;)
chudák můj manžel :(, až přijde ta chvíle... to si dá, než to vyrobí:D
 
Neměřil jsem a odhadnout to moc neumím.
Ale mám na tebe jinou otázku. Kromě toho kyvadla tam trénuji i cit na sílu úderu. Jednak pokud udělím míčku moc velkou rychlost, přeběhne hranu za brankou (viz druhý obrázek) a nevrátí se mi za trest zpátky. Pak ještě mám takový dril, se snažím první míček dostat na pole s určitým zvoleným číslem a každý další pak na čislo o jedno menší. Myslíš, že to má smysl za takových konstantních podmínek.
Určitě má, vybuduješ si cit pro úder a konstantní tempo. Pokud pak budeš venku, tak si rychleji „seřídíš” potřebný nápřah a prošvih při patování v závislosti na aktuální rychlosti grýnu (pominu-li že rychlost cvičného grýnu je v ČR obvykle jiná, než na hřišti :mad: ).
Právě ty konstantní podmínky ti umožní se soustředit právě jen na výše uvedené a na správnou polohu líce při impaktu. Navíc, pokud je ta rychlost koberce vyšší, tak tě to donutí se naučit trefovat míč tak, aby co nejdříve začal rolovat a neodskakoval od líce, protože jinak nebude míč končit konstantně v požadované vzdálenosti.
 
Určitě má, vybuduješ si cit pro úder a konstantní tempo. Pokud pak budeš venku, tak si rychleji „seřídíš” potřebný nápřah a prošvih při patování v závislosti na aktuální rychlosti grýnu (pominu-li že rychlost cvičného grýnu je v ČR obvykle jiná, než na hřišti :mad: ).
Právě ty konstantní podmínky ti umožní se soustředit právě jen na výše uvedené a na správnou polohu líce při impaktu. Navíc, pokud je ta rychlost koberce vyšší, tak tě to donutí se naučit trefovat míč tak, aby co nejdříve začal rolovat a neodskakoval od líce, protože jinak nebude míč končit konstantně v požadované vzdálenosti.
Ok, dík. :up:
 
chudák můj manžel :(, až přijde ta chvíle... to si dá, než to vyrobí:D
Sežeň si mu k tomu nějakýho hodinovýho manžela ... ať na to neni sám ... ;)😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf59 - Custom fitting & building Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom