Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Neformální setkání 19. jamky v Hořehledech 13. - 15. září 2024

V kalendáři akcí 19.jamky: 13-09-24, 14-09-24, 15-09-24

Jak to tady tak čtu a vzhledem k tomu, že Hořehledy docela znám, doporučuji zkusit něco horšího. Třeba Beřovickou pětku nebo osmičku, tam v podstatě neexistuje navrtání “na pohodu”. Pak budete @mkopcak velebit, ať to píchne kamkoliv😉
 
Jako aby bylo jisté, kdo bude hrát nejhůř? Nevím jestli psychicky preziju hrát takhle navrtané grýny dvakrát po sobě 😂 Ale pokud bude počasí a dostanu propustku z domova tak rád 🤣. Od kolika začínáte?
@pkoren Neboj se, adeptů na nejhorší výsledek je tam vícero 😂 Hrát se bude po snídani, asi cca v 10 hod
 
Michale @requo vemte prosím pro jistotu nějaké společenské hry 😉 Doufám že se to počasí změní, ale co kdyby ne 🥺
Mam vzít tuto příjemnou společenskou hru, když bude pršet 🤷‍♂️ 🤷‍♂️ 🤷‍♂️
 

Přílohy

  • 20240911_202110.webp
    20240911_202110.webp
    86,5 KB · Zobrazení: 18
Tak jsem zkoumal asi tři nezávislé modely počasí.......Zítřek celej den sice slabší, ale vytrvalej déšť:( .......Alfrédov ale v sobotu odpoledene nevypadá úplně blbě, možná i bez deště:).
V kolik cca zítra kdo plánujete dorazit? Na jednu deštivou devítku:)........nebo dvě z grogovou pauzou?😀
 
Tak jsem zkoumal asi tři nezávislé modely počasí.......Zítřek celej den sice slabší, ale vytrvalej déšť:( .......Alfrédov ale v sobotu odpoledene nevypadá úplně blbě, možná i bez deště:).
V kolik cca zítra kdo plánujete dorazit? Na jednu deštivou devítku:)........nebo dvě z grogovou pauzou?😀
Zítra by mělo chcát na celém území. Já dorazím až někdy odpoledne cca 16-17hod
 
A můžu přibalit tematickou hru doma to se mnou nikdo nehraje..
 

Přílohy

  • 17261421384615537765426322801432.webp
    17261421384615537765426322801432.webp
    76,5 KB · Zobrazení: 22
Já zatím nevím, chtěl jsem brzy, ale pokud bude pršet, tak to vidím spíš na pozdější příjezd.
Ale třeba mě to naštve v práci a uteču.
 
Něco na večer ke kávě miláčkové 😉
To mi připomnělo jeden vtip:
„Ten štrůdl jsem neměl jíst."
„Proč?"
„Dal jsem si 5 piv, 3 zelené a 2 rumy a nic mi nebylo ... Pak jsem si dal kousek štrůdlu a šel jsem 🤮"
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom