Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Neformální setkání 19. jamky v Hořehledech 13. - 15. září 2024

V kalendáři akcí 19.jamky: 13-09-24, 14-09-24, 15-09-24

Já nemohu, byl jsem tam před 14 dny a mám i jiné povinosti.
 
Jako asi jo, no, akorát @requo nesmí zase v pátek zahrát HIO, pak se fakt vstát nedá 😉 😉 😉
A pro klidnou přípravu bych klidně volil 10:30 a dále
Michal @requo něco psal, že v pátek hrát nebude........tak musí dát HIO někdo jinej😀 . I když my si důvod pro chlastání nějakej najdem i bez HIO, to fakt nemám strach:D:D
Jinak u teetimu na Alfrédově bych se nebál ani 11:00.....ať je to fakt v pohodě:)
 
Hola, hola... @mkopcak potřebuje si připomenout, jaké to je, když má v mlíčenkách cukr, protože je poslední dobou strašnej mrzout, od té doby, co mu nevyšla emigrace do Skotska, tak jsme se s @kristyna domluvili, že taky si vezmeme pokoj od pátku přímo v Hoře.

Co vám mám povídat. Nechce se mi prostě pak řídit. :-D
 
Upraveno:
Já si tak nějak říkám, že bych se taky měl trochu socializovat, ale pak si vždycky vzpomenu, jak vypadá můj "golf" a zas mě to přejde :)
 
Hola, hola... @mkopcak potřebuje si připomenout, jaké to je, když má v mlíčenkách cukr, protože je poslední dobou strašně mrzout, od té doby, co mu nevyšla emigrace do Skotska, tak jsme se s @kristyna domluvili, že taky si vezmeme pokoj od pátku přímo v Hoře.

Co vám mám povídat. Nechce se mi prostě pak řídit. :-D
Tomu říkám dobrá zpráva 😉 Tak to se pěkně ožereme 😂
 
Já si tak nějak říkám, že bych se taky měl trochu socializovat, ale pak si vždycky vzpomenu, jak vypadá můj "golf" a zas mě to přejde :)
Kámo doraz a my Ti s Jumbem ukážeme, že Hoře dokážeme přeorat za stejně ran, páč máme teď oba formu.
 
Kámo doraz a my Ti s Jumbem ukážeme, že Hoře dokážeme přeorat za stejně ran, páč máme teď oba formu.
Promiň ale poslední hru jsem to zrovna moc neoral 😂 Už jsem na to přišel 😉🤩
 
Ahoj, kvuli pocasi musime bohuzel aerifikovat, byt bez piskovani. Vsichni ucastnici mate ode me slevu 200 Kc na utratu v restauraci jako omluvu…
 
Ahoj, kvuli pocasi musime bohuzel aerifikovat, byt bez piskovani. Vsichni ucastnici mate ode me slevu 200 Kc na utratu v restauraci jako omluvu…
Vypadá to s počasím dost blbě, takže v hospodě budu trávit podstatnou část dne 😂😂😂 Děkujeme Martine @mkopcak . Moc se na vás kamarádi a kamarádky moc těším 😉
 
Ahoj, kvuli pocasi musime bohuzel aerifikovat, byt bez piskovani. Vsichni ucastnici mate ode me slevu 200 Kc na utratu v restauraci jako omluvu…
Kdyby jen díry do grýnu 🤦. Navrtáno na nejtěžší pozice, grýny rychlý (ty který nejsou aerifikovany). Prostě dnešní turnaj stál za prd a to jsem hodně slušný. Ale jsem rád, že jsem mohl být zase po nějaké době poslední s 9 stb. Na druhou stranu jsem rád, že jsem si to mohl zkusit 🤣. Příště bych prosil navrtat zpět někam doprostřed. Díky Martine @mkopcak 😂
 
Kdyby jen díry do grýnu 🤦. Navrtáno na nejtěžší pozice, grýny rychlý (ty který nejsou aerifikovany). Prostě dnešní turnaj stál za prd a to jsem hodně slušný. Ale jsem rád, že jsem mohl být zase po nějaké době poslední s 9 stb. Na druhou stranu jsem rád, že jsem si to mohl zkusit 🤣. Příště bych prosil navrtat zpět někam doprostřed. Díky Martine @mkopcak 😂

Tak to si určitě měl ty přátelské návrty z víkendového mistrovství. Je to Martinova libůstka. Předpokládám, že nám to na víkend ještě vylepší vodou... a pro uznání jamky budeme muset míček naučit potápět do jamky. Nic co by nešlo, jen najít to správné tempo pro pat! :)
 
Tak to si určitě měl ty přátelské návrty z víkendového mistrovství. Je to Martinova libůstka. Předpokládám, že nám to na víkend ještě vylepší vodou... a pro uznání jamky budeme muset míček naučit potápět do jamky. Nic co by nešlo, jen najít to správné tempo pro pat! :)
Michale @requo vemte prosím pro jistotu nějaké společenské hry 😉 Doufám že se to počasí změní, ale co kdyby ne 🥺
 
Tak to si určitě měl ty přátelské návrty z víkendového mistrovství. Je to Martinova libůstka. Předpokládám, že nám to na víkend ještě vylepší vodou... a pro uznání jamky budeme muset míček naučit potápět do jamky. Nic co by nešlo, jen najít to správné tempo pro pat! :)
Přesně tak, až do osmičky jsem si držel jednociferné výsledky. Na osmičce se mi třikrát vrátil z kopce dolů a bylo to za 11. 🤦 To byla prča 🤣
 
Přesně tak, až do osmičky jsem si držel jednociferné výsledky. Na osmičce se mi třikrát vrátil z kopce dolů a bylo to za 11. 🤦 To byla prča 🤣
A stavíš se v neděli @pkoren na dopolední devítku s námi? Pokud na to bude počasí 😉
 
A stavíš se v neděli @pkoren na dopolední devítku s námi? Pokud na to bude počasí 😉
Jako aby bylo jisté, kdo bude hrát nejhůř? Nevím jestli psychicky preziju hrát takhle navrtané grýny dvakrát po sobě 😂 Ale pokud bude počasí a dostanu propustku z domova tak rád 🤣. Od kolika začínáte?
 
Přesně tak, až do osmičky jsem si držel jednociferné výsledky. Na osmičce se mi třikrát vrátil z kopce dolů a bylo to za 11. 🤦 To byla prča 🤣
Ono to začíná už na jedničce, kde se ten sešup ještě jen tak nenápadně usmívá, na trojce už je to jak uprostřed Himalájí a sedmička těsně před bunkerem je taky výživná :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom