Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

AERIFIKACE - KDY a KDE, podělme se o poslední krásné greeny

hodkovick stále v supr kondici a BEZ aerifikace. zajímá mě Karlovy Vary Cihelny?
 
Albatros dle telefonickeho infa taky aerifikuje resp zimni udrzba greenu. jestli nekdo byl popište situaci díky
 
Albatros dle telefonickeho infa taky aerifikuje resp zimni udrzba greenu. jestli nekdo byl popište situaci díky
V sobotu jsem byl a ještě bez..
 
Včera jsem byl na Vinoři a na grenech je cosi bílého něco mezi křídou a jílem a mám z toho zespoda úplně bilej putter a nejde to dolu.. resp. mám z toho i bílej ručník..
 
Písek pískoval (a aerifikoval 😜) 7. a 8. října. Greeny se už pomalu vzpamatovávají, ovšem to není největší problém, kterým je totálně podmáčené hřiště. A to opravdu hodně. Hrál jsem dnes, 15. října, a bohužel jsem si místo vznášedla vzal pouze golfový vozík a místo holínek golfové boty... Zítra už budu chytřejší! 🤓 (t.j. připravím se alespoň psychicky...)
 
Slavkov aktuálně propíchán a zapískován, aerifikace provedena malými (tenkými) hroty, na hru to má vliv minimální (poznáte to pouze zvýšeným počtem 3patů ;)
 
Stará Bolka zapískovaná...

20241020_094450.webp
 
Kotlina je už nějakou dobu po aerifikaci. Greeny dobré s konstantní rychlostí.
 

Přílohy

  • IMG_20241020_095859.webp
    IMG_20241020_095859.webp
    230,5 KB · Zobrazení: 11
  • IMG_20241020_132103.webp
    IMG_20241020_132103.webp
    334,3 KB · Zobrazení: 10
Hostivař (20/10) vyžehlené greeny, hřiště v bezva stavu (sem tam zapískovaná mokrá místa a fervejích).

Teď aktuálně 21.10 - aerifikace grýnů. Kamarád jel teď kolem, tak mi píše. Kompletně "zasněžené" grýny.
 
Albatros tyden po aerifikaci v supr stavu.... na greenech je to ještě vidět ale kvalita supr..... ostatní bylo v topu!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf59 - Custom fitting & building Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom