Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Karlštejn

Pokud si chceš dát jen rychlou devítku, tak není podle mě lepší volba než "céčko". Za 900 tam navíc můžeš hrát neomezeně celý den. Než hrát Botaniku, Motol nebo Líšnici, tak raději jdeme sem.
 
já si tam půjdu konečně zahrát (A+B), a to mám jenom 20km daleko. Za ty ceníkové peníze mi to nestálo. Zatím jsem několikrát hrál jenom Céčko.
 
Vloni byla lepší akce na prázdniny, jedno fee dva hráči, po 16h se dalo jít za 650 Kč. Ale i tohle je super a několikrát tam určitě zajdeme.
 
Kdyz si dam rezervaci, tak cenu 1000 nedostanu. Je tam nejaka podminka?

Na tom textu na webu nic nepisou o další podmínce. Udělej jen rezervaci, platba na místě. Pro jistotu vyfotit si do mobilu tu akci. Případně tam zavolat.

Podle mě prostě to neupravili v TT. Protože x "hejlu" (cizincu, přestupních) to prostě zaplatí v plné palbě a nebudou to nijak řešit.
 
Na tom textu na webu nic nepisou o další podmínce. Udělej jen rezervaci, platba na místě. Pro jistotu vyfotit si do mobilu tu akci. Případně tam zavolat.

Podle mě prostě to neupravili v TT. Protože x "hejlu" (cizincu, přestupních) to prostě zaplatí v plné palbě a nebudou to nijak řešit.
To by mě zajímalo, jestli by to fakt udělali. Že by někomu, kdo přijde o víkendu a o slevu si neřekne, to dali za ceníkovou trojku? Očekával bych, že to nabídnou sami od sebe každému na recepci a někoho tak i příjemně překvapí. Tak snad nejsem naivní.
 
To by mě zajímalo, jestli by to fakt udělali. Že by někomu, kdo přijde o víkendu a o slevu si neřekne, to dali za ceníkovou trojku? Očekával bych, že to nabídnou sami od sebe každému na recepci a někoho tak i příjemně překvapí. Tak snad nejsem naivní.

Toho bych se nebál, nám minulý rok naopak poradila, ať počkáme ještě 20 min a budeme to mít za sunset cenu.
Je to super nabídka, to hřiště je během týdne prakticky prázdné, takže i start okolo 17h v pohodě dojdeš.
 
Mám aktuální stav popsaný od kamaráda, pls. můžete kdyžtak někdo potvrdit nebo vyvrátit?

"Btw Karlštejn za 1 000 Kč super. Ale dát za to 2 000 Kč nebo nejdebože 3 000 Kč, tak to asi někdo slízne. Odpaliště uplná katastrofa, FW vypálený a vyschlý fleky, rough je jeden souvislej pás jetele a v bunkeru po deštích ještě míň písku než normálně. Jediný skvělý byly greeny..."
 
Mám aktuální stav popsaný od kamaráda, pls. můžete kdyžtak někdo potvrdit nebo vyvrátit?

"Btw Karlštejn za 1 000 Kč super. Ale dát za to 2 000 Kč nebo nejdebože 3 000 Kč, tak to asi někdo slízne. Odpaliště uplná katastrofa, FW vypálený a vyschlý fleky, rough je jeden souvislej pás jetele a v bunkeru po deštích ještě míň písku než normálně. Jediný skvělý byly greeny..."

Jo to asi sedí, jako kdyby si řekli, že když to dávají za litr tak pošetří na údržbě. Ale hrát se to dá úplně v klidu, chystám se tam ještě párkrát.
Někde jsem to tady myslím i popisoval ten stav + naprosto tragické míčky na drivingu.
 

Podobné

  • RMS: Item RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
715
  • RMS: Item RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
942
  • RMS: Item RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
780
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom