Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Vinoř

Vinoř se mi líbí, ale nyní jsou FW cca od 100 m. do greenu směrem k odpališti skoro bez trávy, suché a tvrdé. Špatně se dostává pod míč. Pokud nezaprší, tak bych tam hru do konce prázdnin asi neplánoval.
Můžu potvrdit.....hrál jsem tam v minulý úterý, a FW jsou jak beton:(......ale ostatní plochy (odpaliště, greeny, bunkry) jsou velmi dobrý:up:
 
No Honzíku, my dámičky děláme obr řízečky několik centimetrů před míčkem 😂, ale jinak máš samozřejmě pravdu 😉
tak nastesti nedelas rizky o velikosti petikoruny :D :D
 
… Špatně se dostává pod míč. …
Proč se všichni chcete „dostávat pod míč” ? 🙈

Míček do vzduchu dostane čistý kontakt a loft hole. 😉
 
Proč se všichni chcete „dostávat pod míč” ? 🙈

Míček do vzduchu dostane čistý kontakt a loft hole. 😉
Poslechni si podcast P. Suchana: Jak si vybrat putter. A to je hendikepově o dost lepší hráč, než já!
Pravda! Je horší, než Ty!:(
:):)

Říká tam: potřebuju se dostat pod míč!...:up:
 
Poslechni si podcast P. Suchana: Jak si vybrat putter. A to je hendikepově o dost lepší hráč, než já!
Pravda! Je horší, než Ty!:(
:):)

Říká tam: potřebuju se dostat pod míč!...:up:
Aby nedošlo k omylu: ne putterem.:)
 
Poslechni si podcast P. Suchana: Jak si vybrat putter. A to je hendikepově o dost lepší hráč, než já!
Pravda! Je horší, než Ty!:(
:):)

Říká tam: potřebuju se dostat pod míč!...:up:
Že to říká někdo, kdo dělá podcasty ještě neznamená, že to je dobře.
Asi by bylo dobré i vysvětlit, co je myšleno tím, „dostat se pod míč“. 😉

Takže - co tím myslíš?
 
Rozhodně ne to, že ho chci podebrat, ale to tady snad vysvětlovat nemusím🥴
Takže, když trefíš míček čistě jako první v sestupné dráze hole, tak ten začne stoupat dříve, než se hůl dostane do nejnižšího bodu švihového oblouku -> tím se de fakto „dostaneš pod míček“ 😉
Tudíž je úplně jedno, jestli je terén pod míčkem měkký či tvrdý. Jen na tom tvrdém to budeš víc cítit v rukou 😉.
 
Byl nekdo na verejne/akademii ve Vinori? Jaka je to kvalita vs zbytek? Zvazuji vytahnout manzelku co defakto nehraje.
 
Byl nekdo na verejne/akademii ve Vinori? Jaka je to kvalita vs zbytek? Zvazuji vytahnout manzelku co defakto nehraje.
Byl jsem asi před 6 týdny, kvalitativne stejné jako zbytek hřiště. Kdybys ses spletl tak ani nevíš, že ses na akademii, protože ty jamky furt klidně mají 300+ metrů.
 
Nebyl nekdo poslední dobou na vinoři? Jak to tam vypadá?
Byl jsem včera a hřiště je ve výborný kondici, pár míst kvůli vodě ohraničeno modrými kolíky, jinak jsem si ničeho nevšiml. Překvapilo mě, že po takových deštích jsou ferveje tvrdý jak beton. 🙂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom