Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Albatross

Chybička se mi dole vloudila do příspěvku - tak ta sleva je jen pro děti :-) takovou drobnost jsem původně přehlídnul. Je tam jen sleva pro dospělé na sunset.

Kdo by chtěl zkusit Albatross, tak v teetime na mě vyskakuje u všech časů 50% sleva a to včetně víkendů. Takže 18 jamek od 1100 Kč, 9 jamek od 650 Kč. Stav hřiště je skvělý, zkontrolováno :-) Pozor na omezení hcp na 45, tedy jestli to ještě platí (ale myslím, že se s nimi dá domluvit, když jde vyšší hcp ve volnějším čase).
 
Upraveno:
Kdo by chtěl zkusit Albatross, tak v teetime na mě vyskakuje u všech časů 50% sleva a to včetně víkendů. Takže 18 jamek od 1100 Kč, 9 jamek od 650 Kč. Stav hřiště je skvělý, zkontrolováno :-) Pozor na omezení hcp na 45, tedy jestli to ještě platí (ale myslím, že se s nimi dá domluvit, když jde vyšší hcp ve volnějším čase).
Máš to opravdu u všech časů?
Já vidím v TT většinou plnou palbu za 2.200 - 2.700,- , případně slevy typu Twillight od času 17:20 (36 - 50%) nebo nějaké akčí slevy (18%, např. nadcházející pondělí).
 
Jak jsem to hned po pár minutách opravil, tak ta sleva 50% na vsechny casy je nakonec jen pro deti - coz je asi kolem 50% i na dost jinych hristich.
 
Jak jsem to hned po pár minutách opravil, tak ta sleva 50% na vsechny casy je nakonec jen pro deti - coz je asi kolem 50% i na dost jinych hristich.
Ok, už rozumím, na první dobrou mi to nedošlo :cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom