Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Libouchec :)
V Libouchci jsem hrál od roku 2007. V roce 2006 jsem byl jednou na drivingu na jiném hřišti :)
 
V Libouchci jsem hrál od roku 2007. V roce 2006 jsem byl jednou na drivingu na jiném hřišti :)
Já už to vím. Ale nemohu dát druhý tip. :)
Snad to někdo uhodne, ať mohu počítat. ;)
 
Soutěž skončila

Poslední den soutěže byla neděle a ta nabídla celkem 20 fotografií. 19 jsme určili, z toho 6x @Tom512 , 4x @Tereza Harmatová , 3x @ulilee , 1x @Mirek_62 , @ligi , @Romano , @TP_79 , @Klok a @Petr . Poslední 20. bod, na který jsme čekali, získal @JanKostalCZE .

Stav soutěže k 12.3.2023 v 24:00 hod., doplněno 13.3.2023 v 9:30 hod.:

138 b. @Tom512
82 b. @Tereza Harmatová
77 b. @JanKostalCZE
59 b. @Mirek_62
33 b. @hypik
31 b. @Romano
30 b. @ulilee
29 b. @Klok
25 b. @ligi
18 b. @TP_79
16 b. @DJHolmes
10 b. @mkopcak , @PFP
8 b. @Izanagi
7 b. @requo
5 b. @alda , @Prosa , @bpetr
4 b. @Kuba , @macdav , @zdarovka
3 b. @Toamo , @Michal17 , @Petr
2 b. @davidoff , @kuby97 , @Kotilajnen , @premet , @o_plot , @HonzaKulig , @Dana
1 b. @Mišák , @Marek90 , @R.U. Terwilliger , @mfr , @jumbodedek , @Pepíto , @bbv
54 b. @Henry - mimo soutěž
 
Upraveno:
Jak @Henry mimo soutěž. To se mi nelíbí. Výmluva, že jsi v soutěžním výboru, tady neobstojí.
Na druhou stranu budu na v TOP10, když budeš mimo soutěž. 🤔🤔🤔

To je skutečně prekérní situace.

Ne, není, mimo soutěž být nemáš.:D:D:D

A tímto bych chtěl poděkovat soutěžnímu výboru za organizaci, všem soutěžícím za účast, fakt se mi to moc líbilo 🎉🎉🎉🎉
 
Jak @Henry mimo soutěž. To se mi nelíbí. Výmluva, že jsi v soutěžním výboru, tady neobstojí.
Na druhou stranu budu na v TOP10, když budeš mimo soutěž. 🤔🤔🤔

To je skutečně prekérní situace.

Ne, není, mimo soutěž být nemáš.:D:D:D

A tímto bych chtěl poděkovat soutěžnímu výboru za organizaci, všem soutěžícím za účast, fakt se mi to moc líbilo 🎉🎉🎉🎉
Souhlas! Bylo to fajn. A končit se vůbec nemuselo!
👍👍👍👏👏👏
 
Jak @Henry mimo soutěž .....
Já to tak měl nastaveno od samého počátku, jen jsem vám to nedal vědět. :) Dovedeš si představit situaci, kdybych sám u sebe protestoval, protestu si vyhověl a takové body si přidělil? :D

Ale soutěž mě nesmírně bavila a už se těším, že přes sezónu něco nafotíme a v zimě dáme další ročník.
 
Ve hře je ještě jeden bod za fotku Toma, kterou tu stihl dát ještě před půlnocí. Na ten si počkám do rána, dopočtu ho a přidám něco málo statistických čísel a pár hřejivých slov.

Závěr pak učiní autor soutěže, sám náčelník 19. jamky @requo .
 
Malá statistika soutěže

222
stran vlákna - 4,1 strany / den
4.430 příspěvků - 82 příspěvků / den

684 přidělených bodů - 12,6 bodu / den

přes 50 soutěžících, kteří alespoň jednou tipovali
39 soutěžících bodovalo

138 bodů měl nejlepší soutěžící - 2,6 bodu / den
 
Upraveno:
Chtěl bych poděkovat @Henry, že se ujal funkce sběrového referenta a tuto vykonával poctivě a svědomitě. Dokonce si kvůli tomu založil i sběrový sešit a ten si vzorně nadepsal.
Jen mne mrzí, že se nám nikomu nepodařilo do soutěže nafotit vyřazenou lokomotivu i přesto, že @RobertSlajs o jedné věděl.

@Henry díky :up:
 
Já to tak měl nastaveno od samého počátku, jen jsem vám to nedal vědět. :) Dovedeš si představit situaci, kdybych sám u sebe protestoval, protestu si vyhověl a takové body si přidělil? :D

Ale soutěž mě nesmírně bavila a už se těším, že přes sezónu něco nafotíme a v zimě dáme další ročník.
Dokážu a jsem s tím celkem v pohodě.
 
Já to tak měl nastaveno od samého počátku, jen jsem vám to nedal vědět. :) Dovedeš si představit situaci, kdybych sám u sebe protestoval, protestu si vyhověl a takové body si přidělil? :D
ale pokud vím, tak k takové situaci nedošlo a tudíž si mohl být právoplatně v žebříčku. A navíc zase tak o moc nejde.
 
1. nápověda:
Jedná se o 18 jamkové hřiště v západních Čechách s významnou historií.
 
Marianky :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf59 - Custom fitting & building Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom