Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Česká Lípa so 7.9.2024

V kalendáři akcí 19.jamky: 07-09-24

Stav
Uzamčeno.
Už se to chystá. 🍀
IMG_8577.webp
 
Takže jako vždycky, upozornění:

---
Startovku bude formálně dávat dohromady recepce. Já s @kristyna jim zítra v pátek po poledni pošlu požadavky, které se sesbíraly/zazněly tady a o kterých vím. Tím, jak je to otevřený turnaj a jsou nějaké místní zvyklosti a preference, tak tam mám páku poměrně malou. Pokusím se obecně spojit Jamkaře, jejichž občanská jména znám, dohromady, i když žádný požadavek od nich nemám.

V podstatě žádné požadavky se mi zatím nesešly. :-D Takže hrozí reálné riziko, že naštveme všechny. :-)

---

Takže, někdo nějaké přání? Případně pls. dejte mi vědět, jestli je někdo z Jamky z nováčku, a nikde s námi nebyl, abychom ho kdyžtak propojili do flajtu s někým z Jamky, bude-li chtít.
 
Náčelníku, jen technická, začíná se v 9, nebo v 10. Na turnajích je od 9, ale v TT jsou rezervace až od 10.
1725514377129.webp


Já bych měl preferenci jít později :-)
 
Náčelníku, jen technická, začíná se v 9, nebo v 10. Na turnajích je od 9, ale v TT jsou rezervace až od 10.
Zobrazit přílohu 45737

Já bych měl preferenci jít později :-)

Ad preference - jj, všechny z Jamky dám "nakonec".
Ad Teetime... ach jo. Zjistím.
 
Predpripravene flajty pro nás jmenovitě známých Jamkaru na turnaj, ostatní necháme na recepci? S tím že budeme dávat všechny časové dozadu. Michal s recepcí ještě řeší jestli se začíná v devět nebo v deset (musí opravit recepce a nějak vyřešit, celý den že vyřeší po domluvě s vedením a prostě tak :(

@requo @JardaK @Marklar @ligi
@Dana @RobertSlajs @macdav Vyhlídko
@PFP @RomanL Kurková Součková
@Sauron @kristyna Krištůfek Malá
 
Tak teď mám z ČL potvrzeno, zacina se dle propozic turnaje, tzn od devíti první. Recepce vyřeší. Platí to, co psala Týnka... "Naše" flajty budu cpát co nejvíce ná konec startovního pole. (Celkově je ale zatím cca 30 lidí). Zítra by mělo být finálně vypsáno večer, snad brzy po šesté.
 
Už abych tam był. Teda, ono mě to po druhé jamce přejde... :)

Doufám, že budou nějaký rozumný milosrdný pinpozice. Ať si tu brutalitu nechají na zítřejší mistrovství.

@Mirek_62 - jak aktuálně vypadá hřiště, můžeme se těšít, že špica? :)
 
Už abych tam był. Teda, ono mě to po druhé jamce přejde... :)

Doufám, že budou nějaký rozumný milosrdný pinpozice. Ať si tu brutalitu nechají na zítřejší mistrovství.

@Mirek_62 - jak aktuálně vypadá hřiště, můžeme se těšít, že špica? :)
Bohužel jsem byl naposledy v neděli, takže aktuální stav neznám.
Nicméně vzhledem k tomu, že je v neděli MK, tak určitě bude v top stavu.
Vody je v rybnících dost a denně se zavlažuje, takže ferveje a grýny budou v pohodě,
rafy už byly v neděli dost proschlé, ale pořád kousavé.
 
Díky za bezva turnaj. Spoluhráčům ve flajtu za společnost, bylo to super. I když vlastní hra až na dvě jamky moc radosti nepřinesla, bylo ve flajtu pořád co chválit, koho popichovat, na co nadávat případně co hledat. Jak já to vidím, užili jsme si dost zábavy👍
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom