Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

I když to nevypadá, hra špatná, min. pocitově. Na první devítce jsem nepotkal fervej, trefil jen tři grýny a všechno hasil krátkou hrou. Pak jsem se rozsypal na prvních pěti jamkách a to mě stálo mnohem lepší výsledek. Na 10. drajv do kopřiv vlevo, na 11. ze 100m drbanec/shank, na 13. dvakrát topnu dřevo. Paradoxně mě do hry vrátila 15ka dlouhá přes 400m a do větru. Na 17 jsem si pomohl drajvem až skoro na límec, chip in do eagle udělal "zmrzlinu" a já si doklep z pár cm birdie. Na poslední jamce jsem chtěl další, byl jsem na dvě doma a patoval eagle, bohužel asi z 15m z kopce jsem přejel o 2m, birdie pat jen líznul jamku, par. Zítra start 3 rány za vedoucím hráčem a o druhé místo se dělíme 4.

1725720152786.webp

1725720168651.webp
 
7.9.2024 • Česká Lípa: 90 ran, 35 patů (by mGolf)

IMG_8392.webp

Ale jo, nakonec výsledkově na sebe a turnajové se to počítá. Udělalo mi to radost. Trochu méně to, že jsem si na poslední jamce skutečně ukázkově místo pohodlného bogie vyrobil jediného tripla. To si za rámeček nedáte. :cry:

Poměrně vyrovnaná hra, v tom větru to myslím nebylo úplně jednoduché a kousave rafy tomu občas taky dalo docela výzvu - prostě když to nejde silou... :) Bohužel trochu hopsavé grýny, ale podmínky měli všichni stejný. Ta poslední jamka mě mrzí, ale i tak. To hezké je turnajových 38stb a to mě těší.

Nejlepší to ale bylo především díky moc příjemnému celému flajtu - díky @JardaK , @ligi, @Marklar za moc hezkou hru a krásný čas na hřišti. Především díky vám.

Jamkari, díky, všem co jste dorazili. Moc rád jsem vás videl a pak i s vámi povídal. To je balzám na duši, když se vždycky potkáme i po tech letech... Gratulace vítězům, vypíchnu @macdav, to je náš borec, adept na singl, jako fakt. Klobouček. A náš @RomanL - vyhrál longesta! Dobře ty!

IMG_8390.webp IMG_8386.webp IMG_8388.webp
 
Upraveno:
Dnes letní turnaj v České Lípě. Setkání s některými z 19.jamky. Pohodový flajt s @Sauron, synem Fandou a jeho přítelkyní Terezkou, která hraje dva měsíce a toto byl její 1.turnaj. Děkuji všem za moc příjemný den. Pod 110 jsem se nedostala. Bylo to 101. Hrála jsem na sebe. 8. místo. Nejhůře dnes šly paty. Ale spokojenost. Byl to fajn den a o to jde. 🍀
 

Přílohy

  • IMG_8973.webp
    IMG_8973.webp
    23,6 KB · Zobrazení: 24
  • IMG_8974.webp
    IMG_8974.webp
    27,4 KB · Zobrazení: 23
Dnes pomerne hruza na Karlstejne, ihrisko je tazke samo o sebe, ale to teplo a zmatok v mojej hlave (dake trable doma), takze blbe sustredenie, mi z hry urobili reseto. Ale ihrisko v dobrom stave, keby som hral dako slusne (ako tak sli iba drivy), tak si to urcite uzijem. V takomto teple si tento rok uz nastastie asi nezahrame... 😂
 
Tak zase za rok, doplatil jsem na netrefování grýnů, že ho netrefím ze 120m, ok, ale já ho nedal ani z 65m. Za oba dny jen lehce přes 30% GIR. 6 ran za vítězem, letos to bylo hratelné. Bohužel jsem začal 2x provizí, našel ho a až druhou to jebnul do autu. Na 11 jsem se vykoupal ve vodě vpravo.
Vítěz musel podstoupit rozstřel, tuším, že se rozhodlo až na 4. nebo 5. jamce.


1725814660132.webp
 
Na dnešním MK jsem pokračoval v tragickém patování (3x trojpat a 36 patů 😡). K tomu 3 chyby na dvou jamkách vyústily v dva „triply”.
Výsledkem je 85, tedy se není čím chlubit 🤨.
Nakonec to stačilo alespoň na Mistra klubu mezi „dědky”. 🙈

IMG_0209.webp
 
Po dobré sobotě, jsem si říkal, že to bude v pohodě i v neděli na Ypsilonce. Dost teda foukalo a bylo vedro i zde.
První devítka za 44, dobrý, při druhé devítce bývám obecně lepší, jesem rozehraný.... Na 10. jsem to trefil z týčka lehce špičkou, vidím, jak to mizí ke stromům vpravo a říkám si, je to v pr.... kolegové ve flajtu řvou "fór" já na ně koukám, že je to stopro v lese. No nakonec to přeletělo a leželo krásně na kraji ferveje a 110 m do grýnu, nakonec z toho byl par. Ale pak to začalo, teda skončilo.
triple, triple,.... no a na 15. krásných 12 ran, po dobrém drivu, sjem nasypal dva míče do biozony a pak 4 paty.... Tím bych to uzavřel. Krásných celkových 103 ran.

Hřiště jako vždy super, grýny rychlé, občas pár vypálených míst na ferveji, ale skvělý stav.
 
V 10 dnech jsem hrál 2x Slapy a jednou Mladou Bolku. Šel jsem to turnajově, což je pro mne změna (posledních 20 turnajů jsem stihl odehrát za 12 let). 2x jsem hrál na sebe a jednou to byl totální střevní výplach. V těch dvou lepších případech jsem zkažené jámy nahradil povedenými. Ale ta jedna hra na Slapech byl nekončící mordor.
Když už se povedla rána po ferveji a moc jich nebylo (většinou jsem šel od hooku přes šlajz a zpátky), tak přišel nějaký odraz za kámen vedle ferveje, zůstal jsem ve starém divotu nebo jsem následně zahrál tlusťocha. V regulaci na grýnu jsem tam jednou šoupnul 5ti pat a jednou 4pat. Pat do birdie s lip-outem, následný doklep z 10 cm ještě za chůze netrefen – bogie. A to prosím 2x za18ku. Tímto se u mne zvedlo pochopení pro vrhače holí, já na to jsem ale pořád velký srab.
V Bolce jsem šel na sebe za 85, to je OK. Bohužel v tom mám 2 trestný za hru cizím míčem. Asi bych nevěřil, že se mi to stane, a ono stalo. Jsem Ko..t všech kok.tů. Stačilo ten míček zvednout a zkontrolovat (na ferveji nebylo vidět co je zač). Ale já si byl už z odpaliště jistý, že jsem ten kratší z těch dvou. No, nebyl. Následující hlášku parťáka, hele tento Wilson není můj, už slyšet nechci.
Hřiště na Slapech i v Mladé Bolece v dobré kondici, v Bolce bych řekl v suprové. Grýny na Slapech docela jezdily oproti stavu 3-4 týdny zpátky, ale mají dost ran (asi starých pitchmarků nebo co to je). A grýny v Bolce jezdily naprosto dokonale, rychlé, nikam to neuskakovalo. Snad si to udrží.
 
9.9.2024 • Barbora: 94 ran, 40 patů (by mGolf)

Barbora.webp

V neděli po sobotním turnaji v České Lípě jsme s @kristyna si jeli ještě při volném víkendu bez dětí jeli užít poslední letní den na Barboru. Je to pravda, cca hodina a čtvrt cesty z ČL, ale mnohde jinde byli Mistrovství klubu, či další akce a pak... tady je i pěkná cena za dokup díky čgk. Nedělní fee za 800,- bylo prima. Hrálo se, jak to říct, chtěl jsme lépe? Barboru jsem celkově hrál asi 5x a vždycky se těším, abych vždycky měl z návštěvy takový rozpačitý dojem. Nevím čím to, vizuálně to hřiště se mi líbí, má všechno co mám rád. Lesy kolem, velké jamky, kopce v okolí, rozmanitý layout... ale nějak na to hřiště zatím neznám ten úplně správný recept. Možná bych ho musel jít mnohem vícekrát. Hřišti nebylo co vytknout, vše v dobrém zalitém stavu, možná malinko "zákeřnější" grýny... kdy sice ne že by mi patování šlo, ale 5 trojpatů je i na mě prostě moc. Velmi příjemný personál, pracovitý maršál, který jezdil a pomáhal flajtům, nám taky pomáhal hledat jeden míček, super. Jídlo po hře z jídelního lístku bylo fajn, i když viditelně po víkendu už bylo trochu "vyjedeno". :) Každopádně Barbora nezklamala. Jen já na ní prostě neumím dobře hrát. Ale to přijde!

IMG_8399.webp IMG_8402.webp IMG_8403.webp IMG_8405.webp IMG_8400.webp IMG_8404.webp
 
1725987126564.webp


Tak jo, dneska se poprvé taky pochlubím. Ono na první pohled vlastně není čím, hlavně to patování byla dost hrůza, jenže dneska poprvé jsem z té hry měl fakt dobrý pocit, navíc završený 14metrovým jednopatem na poslední jamce, což je rána, kterou nejspíš jen tak nezopakuju :)
 
V sobotu společná hra jamkařů na Darovanském Dvoře při víkendu v Hořehledech. Počasí bohužel jak v celé republice stálo za prd. Naštěstí nepršelo, jen bylo chladno a dost foukalo. Ve flajtu jsem šel s náčelníkem Michalem @requo , Sašou @Sauron, jeho velmi milou a veselou přítelkyní. Přesto že počasí nebylo moc extra a i naše hra nebyla vyloženě ukázková, nálada byla perfektní. Užívali jsme si to se vším, co ke golfu patří.
1726428441862.webp
 
S @Henry jsem se sice na hřišti na Korfu minul, ale to mi nezabránilo si oběhnout 9 z 18 jamek v Corfu Golf Clubu. Cena za 9 jamek 45 euro, s balony a pul setem jsem se dostal skoro k 60. Hřiště je takové zanedbané, nicméně široké a řekl bych, že docela jednoduché. Mít svoje hole by to bylo hned o něčem jiném a tohle byla moje první hra v životě s půjčeným setem, a bylo to jako hrát s dětskými holemi, jelikož mám +2" prodloužené a jumbo gripy :-D V čechách by to poměr cena-výkon byl špatný, ale člověk je na dovolené a byl rád, že si zahrál :) Na mapě to vypadá jako samá voda, ale realně ve hře moc nebyla.


1726508140155.webp
 

Přílohy

  • IMG_9284 Large.webp
    IMG_9284 Large.webp
    207,5 KB · Zobrazení: 8
  • IMG_9288 Large.webp
    IMG_9288 Large.webp
    225,8 KB · Zobrazení: 7
  • IMG_9293 Large.webp
    IMG_9293 Large.webp
    133 KB · Zobrazení: 7
  • IMG_9294 Large.webp
    IMG_9294 Large.webp
    193,6 KB · Zobrazení: 8
  • IMG_9292 Large.webp
    IMG_9292 Large.webp
    192,4 KB · Zobrazení: 9
chvili sem tu nebyl …. Chtel jsem si dnes zahrat ale nemuzu najit neopren

Zobrazit přílohu 45916
Vzhledem tomu, že je částečně pod vodou i obec Kácov, tak podobně na tom asi budou i spodní jamky na devítce River 😢
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom