Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ZRUŠENO - 19.jamka v Hořehledech 2024 VIII.: 13. - 15.9.2024

V sobotu 14.9.2024

  • Sobota - účastním se - preferuji 18j Darovan (+1272,-/os)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    10
Stav
Uzamčeno.
Takže ubytování mám zaplaceno ;) Už se nemohu dočkat :) Snad se mě nemůže dočkat i Martin @mkopcak :D
 
Zrušení organizované akce mě dost mrzí, nicméně jsem i pro neorganizovanou akci 🤣🤣🤣
Víkend neruším, hned mě napadlo do Hoře jet (včera jsem volil mezi Hoře a Břemenem a jel jsem na druhé hřiště právě kvůli tomu, že do Hoře se jede v září 🤣🤣🤣)
A myslím, že by měl jet i kolega Jakub.

Takže uvidíme se v Hoře
 
Jéé......a já než se stačil přihlásit, tak je po akci:(.......a mimochodem ještě chybí v přihlášených @Sajason .........takže 9 lidí, to je krásná komorní "tříflightová" akce:D.
Hele, pro Vás něco pořádat je fakt těžký.
Chtěl jsem napsat, že je to házení falešných perel pravým sviním, ale jedeme spolu do Polska a ty bys se mnou nemluvil až za Olomouc 🙃
Rád bych věděl, co vede lidi k tomu, že se nepřihlásí, že si nepřečtou nějakou prosbu pořadatelů a tak ...
No nic, jdu si objednat hotel .....
 
Rád bych věděl, co vede lidi k tomu, že se nepřihlásí, že si nepřečtou nějakou prosbu pořadatelů a tak ...
Následující reakce není v žádném případě myšlena vůči pořadatelům zle:), sám jsem v životě toho pořádal celkem dost, tak o tom vím své....ALE:
1/ Ještě jednou jsem si pro jistotu přečetl propozice této akce.....a ani napodruhé tam nenašel žádnou prosbu o brzké přihlášení, či dokonce striktní termín pro přihlášení
2/ Tato akce byla minulé úterý znovu připomínána (což víceméně potvrzuje bod 1)....a následně po pouhých čtyřech!! dnech zrušena. Pokud to nebyl impuls od @mkopcak že se mu na ten termín hlásí spoustu lidí (to bych chápal), tak tomu úplně nerozumím.
3/ A moje váhání s přihlášením má vcelku prozaický důvod, a to že 15.9. odlétám na golf do Bulharska....a pokud by byl odlet v nějakých brzkých ranních hodinách, tak by to moji účast dost ovlivnilo......
Takže se pokusím zjistit co nejdříve ten odlet a pak objednat hotel:)
 
S víkendem počítám, peníze mám vyhrazené, tak prosím počítat i se mnou, akce neakce, jedu.
 
S víkendem počítám, peníze mám vyhrazené, tak prosím počítat i se mnou, akce neakce, jedu.
Asi to chce si zarezervovat ubytování 😉
 
Je to vcelku jednoduché - akci 19. jamky organizuji velmi rád mnoho let. Bohužel zájem o ni každoročně klesá a letos to bylo skutečně o jednotlivcích. Držet vyblokovaný hotel a doufat, že se na poslední chvíli přihlásí rentabilní počet lidí si v dnešní době nemohu dovolit. A protože jsem i táta od rodiny, dal jsem přednost synově akci ve stejném termínu. Ale jak říkám - všichni zájemci jsou za stejných cenových podmínek vítáni, rezervaci si udělejte po své vlastní ose tak, jak to již učinili @jumbodedek a @Sauron .
 
Je to vcelku jednoduché - akci 19. jamky organizuji velmi rád mnoho let. Bohužel zájem o ni každoročně klesá a letos to bylo skutečně o jednotlivcích. Držet vyblokovaný hotel a doufat, že se na poslední chvíli přihlásí rentabilní počet lidí si v dnešní době nemohu dovolit. A protože jsem i táta od rodiny, dal jsem přednost synově akci ve stejném termínu. Ale jak říkám - všichni zájemci jsou za stejných cenových podmínek vítáni, rezervaci si udělejte po své vlastní ose tak, jak to již učinili @jumbodedek a @Sauron .
takze ani ty tam nebudes???
 
Mě je to jedno, já se přizpůsobím. Pokud se tam nějak dostanu, když mi rozbili na parkovišti auto.
 

Přílohy

  • IMG_20240711_062910.webp
    IMG_20240711_062910.webp
    211,2 KB · Zobrazení: 52
  • IMG_20240711_062922.webp
    IMG_20240711_062922.webp
    214,9 KB · Zobrazení: 55
  • IMG_20240711_063105.webp
    IMG_20240711_063105.webp
    115,2 KB · Zobrazení: 50
Já ještě nevím. Mám tam i něco dalšího, co jsem upozaďoval, ale tím, že se toto stalo nepovinným, tak.. .
 
Tak ubytování zaplaceno......a budu se těšit na všechny zúčastněné:)
 
@requo Michale, nemůžeš to místo ZRUŠENO přejmenovat třeba na volné setkání?
Já mám dost schizofrenie v osobním životě se ženskýma, tak ještě abych vysvětloval, že jedu na zrušenou akci ...
Možná bych to mohl udělat sám, ale nechci Ti do toho sahat.
🙃
 
@requo Michale, nemůžeš to místo ZRUŠENO přejmenovat třeba na volné setkání?
Já mám dost schizofrenie v osobním životě se ženskýma, tak ještě abych vysvětloval, že jedu na zrušenou akci ...
Možná bych to mohl udělat sám, ale nechci Ti do toho sahat.
🙃

Chápu, udělejme to ale prosím jinak. Vytvoř pls. novou akci Setkání, nové vlákno v této kategorii, tohle následně potom zaarchivujeme. Některé předchozí příspěvky by pak nedávaly smysl a promázávat ani upravovat vše by bylo zmatečné. Tady to pak už uzamknu. Klidně využij prosím vhodné informace v hlavičce. :up:
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf59 - Custom fitting & building Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom